Apple TV Plus – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Americká knižnica Apple TV Plus ponúka oveľa bohatší obsah ako regionálne knižnice tejto služby v iných krajinách. Aj preto fanúšikovia často využívajú VPN služby, aby sa dostali k obsahu, ktorý vo svojej krajine nenájdu alebo ho tam nájdu o niekoľko mesiacov neskôr.

Apple TV Plus cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Apple TV Plus vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať Apple TV+ s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Apple TV+ s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Kúpte si predplatné Apple TV+
Ak chcete sledovať Apple TV+, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena AppleTV+ je iba 4,99 eur mesačne.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice Apple TV+).
Sledujte a užívajte si zábavu s Apple TV+
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Apple TV+ s VPN!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Apple TV+, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Apple TV+ nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

V čase spustenia Apple TV Plus bolo na trhu už viacero veľkých hráčov na streamovania videa. Streamovacia služba z Cupertina pri spustení neponúkala ani zďaleka toľko obsahu ako dlhoročná konkurencia a veľkosť jej knižnice stále zaostáva za konkurenciou, keďže je takmer kompletne odkázaná na seriály a filmy vlastnej produkcie. Hoci služba obsahom zaostáva za konkurenciou, nízka cena, streamovanie až na šiestich zariadeniach súčasne a celá knižnica titulov v 4K rozlíšení je veľkým lákadlom.

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

4,99 EUR mesačne

Cena služby v USA

4,99 USD mesačne

Vzhľad a funkcie

Rozhranie Apple TV+ je veľmi príjemné na používanie a ponúka veľmi elegantný vzhľad.

Apple TV Plus môžete sledovať až na šiestich zariadeniach súčasne, ku ktorým si môžete vytvoriť 6 profilov. K dispozícii je rodičovský zámok a tituly je možné na mobilných zariadeniach stiahnuť pre offline sledovanie (iPhone, iPad, iPod touch a Mac). Apple má celý svoj katalóg v 4K kvalite. Pre zvuk je štandardom Dolby Atmos a 5.1 Dolby Digital.

Pri väčšine titulov nájdete množstvo jazykov, či už ide o dabing alebo titulky.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Roku
iPhone/iPad
Mac
Windows
LG Smart TV (2019+)
Samsung Smart TV (2018+)
Sony Smart TV (AirPlay)
VIZIO Smart TV (2016+)

Ponuka filmov a seriálov

Tituly, ktoré boli spustené spoločne so štartom Apple TV Plus zahŕňali Dickinson, The Elephant Queen, For All Mankind, Ghostwriter, Helpsters, Oprah’s Book Club, The Morning Show, See a Snoopy in Space. Tieto relácie pokrývajú celý rad žánrov, čo bolo dobrým znakom toho, že Apple TV Plus nebude vyhovovať výlučne jednému publiku. V čase spustenia služby Apple sľuboval nové tituly každý mesiac a nové epizódy každý týždeň. Apple tiež uviedol, že nové série by sa zvyčajne spúšťali s tromi epizódami alebo s celými sériami dostupnými naraz.

Táto rýchlosť produkcie sa spomalila v dôsledku koronavírusovej krízy, ale je možné sledovať niektoré nové relácie, vrátane Central Parku, animovaného hudobného seriálu o rodine, ktorá žije v slávnom parku. Ďalej sú k dispozícii romantická komédia Little Voice, vysokohodnotený a viacerými cenami Emmy ovenčený seriál zo športového prostredia Ted Lasso, koprodukčný špionážny thriller o izraelsko-iránskom konflikte Teherán, či dokumentárny seriál o prírode Tiny World.

Apple TV Plus Streamovanie

Ako sme už spomínali, Apple TV Plus je na sto percent závislá na výrobe vlastného obsahu. Žiadna iná streamovacia služba nie je takýmto spôsobom závislá na vlastnej produkcii. Amazon Prime Video, HBO Max a Netflix sú súčasnými lídrami v produkcii originálneho obsahu. Všetky tieto služby však ponúkajú aj seriály a filmy tretích strán. Nie sme si istí, či streamovacia služba môže prosperovať iba s originálnymi reláciami, najmä preto, že Apple TV Plus jednoducho nemá toľko kvalitných relácií ako konkurenti.

Knižnica Apple TV+ obsahuje aj niekoľko dokumentárnych a celovečerných filmov, ako napríklad Beastie Boys Story, dokument o kapele, ktorý režíroval Spike Jonze. Ďalej tu nájdeme snímok Greyhound, thriller z druhej svetovej vojny s Tomom Hanksom v hlavnej úlohe, či komédiu On The Rocks, v ktorej si zahrali Bill Murray, Rashida Jones a Marlon Wayans.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo