Discovery Plus – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Discovery Plus je aktuálne dostupná iba v USA a ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

Discovery Plus cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Discovery Plus vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať discovery+ s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Discovery+ s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice Discovery+).
Kúpte si predplatné Discovery+
Ak chcete sledovať Discovery+, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena Discovery+ s reklamami je 4,99 usd mesačne. Bez reklám môžete službu sledovať za 6,99 usd mesačne.
Sledujte a užívajte si zábavu s Discovery+
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Discovery+ s VPN!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Discovery+, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Discovery+ nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Zatiaľ čo mnohé služby na streamovanie videa sa zameriavajú na konkrétne publikum, Discovery Inc. je oveľa ambicióznejšie. Jej lacná streamovacia platforma Discovery Plus ponúka obrovské množstvo relácií z tradičných káblových kanálov, ako sú Animal Planet, Food Network, HGTV, OWN, TLC, Travel Channel a mnoho ďalších.

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

V Európe služba nie je dostupná.

Cena služby v USA

4,99 USD mesačne s reklamami a bez možnosti offline sťahovania.

6,99 USD mesačne bez reklám a bez možnosti offline sťahovania.

Vzhľad a funkcie

Rozhranie Discovery Plus má čistý dizajn, ľahko sa používa a je veľmi obľúbené medzi používateľmi.

Discovery Plus môžete sledovať na štyroch zariadeniach súčasne, ku ktorým si môžete vytvoriť 5 profilov. Rodičovský zámok nie je k dispozícii a tituly nie je možné sledovať na mobilných zariadeniach offline a to ani pri drahšom predplatnom bez reklám. Discovery Plus ponúka rozlíšenie 1080p HD a stereo formát zvuku.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad
Android Phone/Tablet
Mac
Windows
Xbox
LG Smart TV (AirPlay)
Samsung Smart TV (2017+)
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (AirPlay/Google Cast)

Ponuka filmov a seriálov

Discovery tvrdí, že služba Discovery+ ponúka až 55 000 epizód zo svojich rôznych sietí. Hoci sme nepočítali každý jeden záznam, zdá sa, že samotný počet relácií z každého z mnohých kanálov v službe zodpovedá tomuto tvrdeniu. Vzhľadom na množstvo titulov, ktoré sú k dispozícii na streamovanie, ich tu nemôžeme pokryť všetky, ale preskúmame niektoré z najdôležitejších prvkov obsahovej knižnice.

V službe nájdete relácie a dokumentárne filmy na požiadanie od American Heroes Channel, Animal Planet, A&E, Cooking Channel, Destination America, Discovery, Discovery Life, DIY Network, Food Network, HGTV, History Channel, Lifetime, ID (Investigation Discovery), Magnolia Network (Preview), OWN, Planet Earth (od BBC), Science, TLC a Travel Channel. Fanúšikovia filmov si však na svoje neprídu a mali by si tak zvoliť inú streamovaciu službu.

S HGTV získate relácie ako sú Beachfront Bargain Hunt, Home Town a Love It or List It a tiež epizódy z obľúbených show ako sú Property Brothers, House Hunters a House Hunters International.

Food Network zahŕňa tituly Diners, Drive-Ins a Dives, Kids Baking Competition, Restaurant: Impossible, The KitchenUnwrapped. Populárne relácie, ako napríklad Chopped, majú opäť vyhradené kanály s nepretržitým streamovaním, ale nemôžete si vybrať sledovanie konkrétnych epizód na požiadanie, čo je obrovská nevýhoda. Obsah životného štýlu dopĺňajú položky z Cooking Channel, DIY Network, Magnolia Network a Travel Channel, vrátane The Best Thing I Ever Ate, Salvage Dawgs, Family Dinner a Anthony Bourdain: No Reservations.

Discovery Plus Streamovacia Platforma

Pre fanúšikov relácií súvisiacich s prírodou a zvieratami je tu Animal Planet (Crikey! It’s the Irwins, Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet, My Cat From Hell a Pitbulls and Parole). Svetoznáma kolekcia BBC Earth zahŕňa tituly Modrá Planéta I, Modrá Planéta II, Dynasties, Planéta Zem I, Planéta Zem II a mnohé ďalšie. The Dodo má krátke klipy so zvieratami, ale nič podstatné. Discovery Channel (Najsmrteľnejší úlovok, Špinavé úlohy s Mikeom Roweom a Ničitelia mýtov) a Science Channel (Ako sa vyrába, Ako funguje vesmír a Cez červiu dieru s Morganom Freemanom) majú tiež niekoľko relácií, ktoré by vás mohli osloviť. Ak však chcete dokumentárne streamovanie v štýle zábavného programu, tak platforma CuriosityStream by mohla byť lepšou voľbou.

Kanál ID je cieľom pre fanúšikov skutočného zločinu, zatiaľ čo A&E a History Channel ponúkajú seriály o všetkom, od lovcov duchov, cez vojny v skladoch, nákladné autá po ľadových cestách až po vyšetrovanie mimozemšťanov. OWN (Iyanla: Fix My Life a Our America with Lisa Ling) a TLC (90 Day Fancé a What Not to Wear) sú pozoruhodné svojimi seriálmi zameranými na ľudí a rodinu. Say Yes to The Dress patrí medzi tie série, ktoré majú vyhradený streamovací kanál.

Žiadna služba streamovania videa na požiadanie nie je úplná bez knižnice pôvodného obsahu a discovery+ nie je výnimkou. Približne polovicu aktuálnej ponuky pôvodného obsahu discovery+ tvoria minisérie z kolekcie 90 Day Journey. Ďalšími pozoruhodnými titulmi sú Americký detektív s poručíkom Joe Kendom, ktorý skúma komplikované a bizarné prípady z celej krajiny, Six Degrees with Mike Rowe, v ktorej Rowe odhaľuje prepojenie medzi nepravdepodobnými udalosťami a nápadmi, Tajomná planéta, prírodná dokumentárna séria rozprávaná Davidom Schwimmerom a House Hunters Comedians on Couches: Unfiltered, séria, v ktorej hosťujúci komici sledujú a reagujú na epizódy House Hunters spolu s moderátormi Natashou Leggero a Danom Levym.

Obsah na požiadanie je skvelý, ale je pre nás sklamaním, že nezískate žiadne živé kanály z bohatej ponuky Discovery. Hoci by táto funkcia takmer určite zvýšila náklady na predplatné, radi by sme túto možnosť privítali.

Discovery Plus sa v roku 2023 spojí s HBO Max do jednej platformy. Streamovacia služba, ktorá bude výsledkom tohto zlúčenia, bude môcť čerpať z dvoch veľmi etablovaných mediálnych značiek.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo