Disney Plus – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Anglická knižnica Disney Plus ponúka oveľa bohatší obsah ako regionálne knižnice tejto služby v iných krajinách. Aj preto fanúšikovia často využívajú VPN služby, aby sa dostali k obsahu, ktorý vo svojej krajine nenájdu alebo ho tam nájdu o niekoľko mesiacov neskôr.

Vedeli ste, že…
…anglická knižnica Disney Plus obsahuje 2536 titulov – 1639 filmov a 701 seriálov.

Disney Plus cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Disney Plus vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať disney plus s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Disney Plus s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Kúpte si predplatné Amazon Prime Video
Ak chcete sledovať Disney Plus, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena Disney Plus je iba 7,99 eur mesačne alebo si môžete kúpiť ročné predplatné 79,90 eur a získať tak 12 mesiacov za cenu desiatich.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v Anglicku (ak chcete získať obsah anglickej knižnice Disney Plus).
Sledujte a užívajte si zábavu s Disney Plus
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Disney Plus s VPN!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Disney Plus, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Disney Plus nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Disney+ okrem klasických titulov z dielne Disney ponúka aj obľúbené filmové trháky od štúdií Pixar a Marvel. Služba ponúka atraktívne rozhranie, streamovanie v rozlíšení 4K, sťahovanie offline a prispôsobené odporúčania. Dá sa očakávať, že Disney+ bude ešte silnejšia, keď sa bude rozširovať jeho pôvodná ponuka obsahu.

Disney Plus Slovensko

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

7,99 EUR mesačne

79,99 EUR za rok so zľavou takmer 20 percent

Cena služby v USA

7,99 USD mesačne

Môžete si tiež zakúpiť balík troch streamovacích služieb Disney+, Hulu (s reklamami) a ESPN+ so zľavou 25 percent za 13,99 USD mesačne.

Vzhľad a funkcie

Rozhranie Disney+ používa tmavé farby pozadia, svetlý text a konzistentné prvky, čo mu dodáva čistý a organizovaný vzhľad.

Disney Plus môžete sledovať až na štyroch zariadeniach súčasne a môžete si vytvoriť až 7 profilov. K dispozícii je rodičovský zámok a tituly je možné na mobilných zariadeniach stiahnuť pre offline sledovanie. Viacero titulov už nájdete aj v 4K kvalite, štandardom je rozlíšenie 1080p HD. Pre zvuk je štandardom 5.1 Dolby Digital, obmedzený počet titulov má k dispozícii aj Dolby Atmos.

Pri väčšine titulov nájdete množstvo jazykov, či už ide o dabing alebo titulky.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad
Android Phone/Tablet
Mac
Windows
PlayStation
Xbox
LG Smart TV (AirPlay)
Samsung Smart TV
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (AirPlay/Google Cast)

Ponuka filmov a seriálov

Disney je už dlho veľkým mediálnym hráčom a v poslednom čase jeho tempo rastu skutočne vystrelilo nahor. Akvizíciou spoločnosti 21st Century Fox sa do arzenálu Disneyho pridal značný počet filmov a seriálov, hoci služba Hulu má viac titulov určených pre staršie publikum. To znamená, že na sledovanie všetkého, čo bolo súčasťou tejto siete, budete potrebovať obe služby. Napriek tomu Disney+ pri uvedení na trh obsahoval približne 7 500 televíznych epizód a viac ako 500 filmov, čo je veľmi pôsobivý počet.

V knižnici Disney nájdete klasiky ako Even Stevens, Gravity Falls, Kim Possible, Lizzie Maguire, Phineas and Ferb, That’s So Raven a The Suite Life of Zach and Cody. K dispozícii sú aj obľúbení Simpsonovci.

Disney+ ponúka aj originálne seriály ako Encore!, High School Musical: The Musical: The Series, Marvel’s Hero Project, The Falcon and The Winter Soldier, The Mandalorian a WandaVision. Najväčšiu popularitu medzi divákmi si získala dvojica The Mandalorian a WandaVision. Samozrejmosťou sú tiež Marvelovky ako Daredevil a Jessica Jones, ktoré mali pôvodne premiéru na Netflixe.

Disney+ oznámilo, že uvedie na trh viac ako sto nových titulov ročne, čo je ohromujúce množstvo nového obsahu. Filmotéka Disney+ momentálne nemôže počtom titulov konkurovať knižniciam Netflixu, Hulu a Amazon Prime, ale ak ste vy alebo vaše deti fanúšikmi klasík Disney, animácií Pixar, filmov Star Wars alebo filmov Marvel, Disney+ je správna cesta.

Disney Plus Streaming

Filmová knižnica Disney je stále kvalitnejšia ako väčšina iných služieb na streamovanie videa. Je pozoruhodné, že animák Soul preskočil kiná v USA a debutoval priamo na platforme, rovnako ako Luca. Na rozdiel od premiér Cruella a Black Widow z roku 2021, ktoré boli na platforme spustené v rovnaký deň ako v kinách, filmy Pixar nevyžadujú, aby ste platili za tzv. Premier Access (jednorazový poplatok v USA za skorý prístup k streamovaniu nad rámec vašej sadzby predplatného, ​​ktorá je zvyčajne medzi 30 a 34,99 USD).

Niektoré z populárnych akčných filmov na Disney+ zahŕňajú Avatar, Honey I Shrunk the Kids, Miracle on 34th Street, Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl, Remember the Titans, The Sandlot a The Sound of Music . Medzi klasické Disney animácie patria Aladdin, Bambi, Fantasia, Frozen, Frozen II, Lilo & Stitch, Moana, Mulan, Oliver and Company, Peter Pan, Snehulienka a sedem trpaslíkov, Tangled, The Emperor’s New Groove, The Jungle Book, The Lion King, Predvianočná nočná mora a Zootopia. Medzi filmami Pixar nájdete Brave, Cars, Finding Nemo, Inside Out, Monsters Inc., Ratatouille, The Incredibles, The Incredibles 2, Toy Story a WALL-E.

Medzi filmy Star Wars patria Star Wars: Epizódy I až VII, ako aj Star Wars: The Force Awakens, Star Wars: The Last Jedi a Rogue One: A Star Wars Story. Nechýbajú ani hitovky od Marvelu ako Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Avengers: End Game, Avengers: Infinity War, Captain America: The Winter Soldier, Doctor Strange, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Iron Man a Thor: The Dark World.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo