ESPN Plus – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

ESPN Plus je aktuálne dostupná iba v USA a ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

ESPN Plus cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu ESPN Plus vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať espn+ s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu ESPN+ s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice ESPN+).
Kúpte si predplatné ESPN+
Ak chcete sledovať službu ESPN+, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena ESPN+ je 9,99 usd mesačne.
Sledujte a užívajte si zábavu s ESPN+
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby ESPN+!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním ESPN+, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba ESPN+ nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Ak chcete príležitostne sledovať zápasy NHL alebo MLB, futbalové zápasy, množstvo univerzitných športov alebo udalosti PPV UFC, potom je streamovacia služba ESPN Plus tá pravá pre vás.

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

V Európe služba nie je dostupná.

Cena služby v USA

Ak chcete získať prístup ku kompletnej knižnici ESPN Plus, tak musíte zakúpiť predplatné:

Cena mesačného predplatného je 9,99 USD.

Vzhľad a funkcie

Webové rozhranie je veľmi príjemné na ovládanie. V prostredí sa pohybujete cez horný panel ponuky s nasledujúcimi sekciami: Odporúčané, Originály, Prehľadávať, Plány a záznamy a Články.

ESPN Plus môžete sledovať na troch zariadeniach súčasne. Služba vzhľadom na svoje zameranie nepodporuje vytváranie viacerých profilov, nemá k dispozícii rodičovský zámok a tituly nie je možné sledovať na mobilných zariadeniach offline. Platforma ponúka tituly v rozlíšení 1080p HD so stereo zvukom.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad (iOS 13+)
Android Phone/Tablet (5.0+)
Mac
Windows
PlayStation
Xbox
LG Smart TV (AirPlay)
Samsung Smart TV (2016+)
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (AirPlay/Google Cast)

Športová ponuka na ESPN Plus

ESPN Plus nie je to isté ako bežný kanál ESPN v kábovej televízii alebo kanál, ktorý ponúkajú televízne služby typu Sling TV alebo Hulu+ Live TV. Platformu dopĺňa hlavný kanál, ale nezahŕňa jeho základné programové prvky.

Ponuka platformy je rozdelená do troch hlavných oblastí:

  • živé športy
  • originálne programy ESPN Plus
  • relácie ESPN

Z hlavných národných športových líg v USA ponúka táto streamovacia platforma naživo zápasy NHL a MLB, ako aj úplné záznamy mnohých zápasov.

ESPN nedávno podpísala zmluvu s NHL, ktorá dáva ESPN Plus práva na streamovanie 75 zápasov NHL až po sezónu 2027/28. Hoci v súčasnosti neponúka žiadne živé zápasy z NFL, od sezóny 2023/24 získa práva na streamovanie zápasov, ktoré sa vysielajú na ESPN alebo ABC. Dodatočné pokrytie NHL a NFL výrazne zvýši hodnotu tejto platformy.

Čo sa týka iných športov, platforma zahŕňa pokrytie PGA Tour, ale nie úplné prenosy turnajov. Namiesto toho môžete sledovať vybrané časti za posledné dva dni podujatí. ESPN Plus tiež streamuje zápasy MLS, zápasy z popredných medzinárodných futbalových líg (A-League, Belgická Jupiler League, Bundesliga, Division 1 Féminine, Indian Super League, Talianska Serie A a W-League) a ďalšie medzinárodné športy, ako napríklad kriket a rugby.

Jedna oblasť, v ktorej ESPN Plus vyniká, je najmä pokrytie mužských a ženských športov NCAA, vrátane basketbalu, bejzbalu, pozemného hokeja, futbalu, ľadového hokeja, lakrosu, futbalu, softbalu, plávania, atletiky, volejbalu a wrestlingu. Ďalším veľkým lákadlom sú bojové športy: UFC, Top Rank a Professional Fighting League (PFL). Na sledovanie udalostí UFC je samozrejme potrebné zaplatiť dodatočný mesačný alebo ročný poplatok. Udalosti z Top Rank Boxing a PFL a už odvysielané zápasy UFC sú zahrnuté vo vašom predplatnom.

ESPN vyrába vlastné série výhradne pre svoju platformu, vrátane Detail, franšízy, ktorá obsahuje hĺbkovú analýzu v rôznych športoch, ESPN FC, dennú futbalovú šou, In the Crease, ktorá poskytuje denné hokejové analýzy a najdôležitejšie momenty, a Peyton’s Places, viacdielny dokument s Peyton Manning v hlavnej úlohe.

Väčšina vlajkových relácií ESPN však chýba, vrátane Around the Horn, First Take, NFL Live, Outside the Lines, Pardon the Interruption a SportsCenter. Získate celý archív 30 for 30, E:60 a SC Featured, ktoré sú súčasťou služby, ako aj Greeny (rozhlasová relácia Mikea Greenberga) a SportsNation.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo