Freemium VPN

Freemium VPN služby

Kvalitné Freemium VPN služby na trhu. Freemium VPN služby vám poskytnú základnú časť služby zadarmo, ale využívanie celého produktu je spoplatnené. Názov Freemium je zložené slovo a vznikol spojením dvoch anglických slov „Free“ a „Premium“.

Nižšie je uvedený náš rebríček najlepších freemium VPN služieb, ktoré sú bezpečné, rýchle a plne funkčné. Všetky služby splnili nasledujúce kritériá:

  • V základnej verzii ponúkajú svoje služby zadarmo
  • Silná bezpečnosť bez únikov dát
  • Kvalitný výkon v sieti serverov (rýchlosť)
  • Spoľahlivé aplikácie, ktoré fungujú bez problémov
  • Overený VPN poskytovateľ, ktorý má dobrú reputáciu

Freemium VPN služby sú v základnej verzii limitované a sú tak vhodné pre používateľov, ktorí nepotrebujú prenášať veľké množstvo dát alebo chcú používať VPN iba krátkodobo pre zabezpečenie prenosov svojich dát.


1

Atlas VPN

Freemium služba Atlas VPN

Atlas VPN

1,71 € 9,69 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Atlas VPN je freemium VPN služba umiestnená v USA. Ihneď po registrácii získate 5 GB voľných dát, ktoré sa obnovujú na mesačnej báze. Prístup bez akéhokoľvek obmedzenia máte k serverom v 3 lokalitách – Holandsko (Amsterdam) a USA (Los Angeles a New York). Nemôžete však používať špecializované servery pre streaming (sekcia Streaming) a bezpečnosť (sekcia Privacy Pro).

Atlas VPN Freemium Verzia
2

PrivadoVPN

Freemium služba PrivadoVPN

PrivadoVPN

1,99 € 7,99 €
Zľava viac ako 80% pri dvojročnom predplatnom cez portál VPN365.SK

PrivadoVPN je freemium VPN služba umiestnená vo Švajčiarsku. Ihneď po registrácii získate 10 GB voľných dát, ktoré sa obnovujú na mesačnej báze. Prístup bez akéhokoľvek obmedzenia máte k 12 serverom v Nemecku (Frankfurt), Holandsku (Amsterdam), Francúzsku (Paríž), Švajčiarsku (Zurich), Veľkej Británii (Londýn), USA (Washington, New York, Miami, Los Angeles), Kanade (Montreal), Mexiku (Mexico City) a Brazílii (Sao Paulo).

PrivadoVPN Freemium Verzia
VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo