Hulu – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Hulu je aktuálne dostupná iba v USA a ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

Hulu cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Hulu vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať hulu s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Hulu s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice Hulu).
Kúpte si predplatné Hulu
Ak chcete sledovať Hulu, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena Hulu s reklamami je 6,99 usd mesačne. Bez reklám môžete službu sledovať za 12,99 usd mesačne.
Sledujte a užívajte si zábavu s Hulu
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Hulu s VPN!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Hulu, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Hulu nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Hulu ponúka silnú knižnicu streamovania a tiež robustnú možnosť živého televízneho vysielania. Táto služba je vynikajúcou možnosťou na sledovanie populárnych televíznych relácií a páči sa nám aj široká podpora platforiem. Na fronte živého televízneho vysielania je pokrytie kanálov Hulu špičkové a jeho funkcie DVR sú zrovnateľné s konkurenciou.

Hulu Streamovacia Sluzba

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

V Európe služba nie je dostupná.

Cena služby v USA

6,99 USD mesačne s reklamami a bez možnosti offline sťahovania.

12,99 USD mesačne bez reklám a s možnosťou offline sťahovania.

Vzhľad a funkcie

Rozhranie Hulu pre živý obsah i obsah na požiadanie vyzerá teraz oveľa modernejšie ako v minulých rokoch, s veľkými, honosnými posuvníkmi a s obsahom, ktorý sa jednoducho vyhľadáva.

Hulu môžete sledovať iba na dvoch zariadeniach súčasne, ku ktorým si môžete vytvoriť 6 profilov. K dispozícii je rodičovský zámok a tituly je možné na mobilných zariadeniach stiahnuť pre offline sledovanie, ale iba pri predplatnom bez reklám. Hulu ponúka rozlíšenie 1080p HD, ale niektoré tituly Hulu Originals a filmy sú už v 4K kvalite. Väčšina titulov je so zvukovým štandardom 5.1 Dolby Digital.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad (iOS 13+)
Android Phone/Tablet (5.0+)
Mac
Windows
Xbox
Nintendo
LG Smart TV (webOS 3.5+ (some 3.0))
Samsung Smart TV (2016+)
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (2016+)

Ponuka filmov a seriálov

Knižnica Hulu bola vždy hlavne o televíznych seriáloch a toto zameranie služby platí aj dnes. Služba ponúka stovky sezón a tisícky epizód pre fanúšikov seriálov. Vzostup špecifických streamovacích služieb, ako sú Paramount+ a NBC Peacock, zasiahol aj do knižnice Hulu. Úloha Disney v Hulu (a jej rozsiahla knižnica bývalého obsahu 21st Century Fox, ktorý sa nehodí do profilu Disney+, ktorý je vhodnejší pre rodiny) však pravdepodobne udrží Hulu nad vodou.

Hulu ponúka veľa programov káblovej televízie. Pre fanúšikov animácie sú tu Archer, Adventure Time, Bob’s Burgers a Futurama. Dramatické snímky zahŕňajú Bones, Killing Eve, The Orville a Akty X. Fanúšikovia komédií môžu sledovať 30 Rock, Broad City, Brooklyn Nine-Nine, Letterkenny, Malcolm in the Middle, Scrubs a Seinfeld. Všimnite si, že Parks and Recreation už prešli do platformy NBC Peacock. Dobrou správou je, že portál FX hub od Hulu žije a ponúka relácie ako A Teacher, Devs a Mrs. America, ktoré sú dostupné výlučne iba na Hulu. Živé sú aj celé sezóny predchádzajúcich titulov FX show, vrátane Archer, Atlanta, Better Things, It’s Always Sunny in Philadelphia a Justified a Snowfall.

Rovnako ako Netflix a Amazon, aj Hulu vytvára originálny obsah. Zatiaľ čo jeho ponuka bola zvyčajne zmiešanej kvality a mnohé seriály sa neobnovili pre nové sezóny, produkcia má v poslednej dobe stúpajúcu tendenciu. Niektoré z najlepších pôvodných vydaní Hulu zahŕňajú Castle Rock, Harlots, Helstrom, High Fidelity, Little Fires Everywhere, Marvel’s Runaways, The Handmaid’s Tale a Veronica Mars. Ramy a The Act získali ocenenie Zlatý glóbus. Medzi nedávne novinky patrí Only Murders in the Building a dlho očakávaný Y the Last Man.

Hulu Slovensko

Hulu knižnica obsahuje aj slušný výber bežnej filmovej produkcie, ako sú Black Swan, Parasite, Sonic The Hedgehog, Rocketman, Space Jam a Taken. V roku 2021 Hulu uviedlo premiéry filmov Nomadland a United States vs. Billie Holiday, pričom obe získali ceny Zlatý glóbus.

Hulu produkuje aj niektoré originálne filmy, ako napríklad Happiest Season, Palm Springs (ktorý bol nominovaný na Zlatý glóbus) a Run. Medzi zahraničné filmy na platforme patria Shoplifters a A Breath Away.

Dokumentárna sekcia Hulu obsahuje množstvo životopisných filmov celebrít – od The Beatles až po B.B. Kinga. Nájdete tu viaceré dokumenty o živote mnohých obľúbených hudobníkov. Módne dokumenty v tejto službe zahŕňajú The First Monday in May, Dior and I, Diana Vreeland: The Eye Has to Travel a McQueen. Outdooroví nadšenci by si mali pozrieť Free Solo, dokument o horolezectve s nebojácnymi horolezcami a úžasnými zábermi z neuveriteľne vysokých útesov.

March of the Penguins vyrozprávaný Morganom Freemanom je len jedným z rodinných titulov na Hulu. Môžete tu nájsť aj kuriozity, ako napríklad Three Identical Strangers, film o bratoch, ktorí sa oddelili pri narodení a vyrastali za veľmi odlišných okolností, a Fyre Fraud, ktorý podrobne opisuje príbeh neúspešného festivalu Fyre v roku 2017.

Televízne vysielanie

Zostava kanálov Hulu+ Live TV by mala potešiť väčšinu širokého publika s bohatou ponukou obsahu v kategóriách správ, zábavy a športu. Pre sledovanie živého vysielania si však pripravte 69,99 usd mesačne. V predplatnom získate až 70 kanálov.

Medzi spravodajské kanály patria ABC News, CBS News, CNBC, CNN, CNN International, Fox Business, Fox News a MSNBC.

Zábavné pokrytie je podobne pestré s možnosťami ako Animal Planet, Cartoon Network, Discovery, Disney, Food Network, FX, HGTV, National Geographic, SYFY, TBS, Travel Channel, TLC a TNT.

Tešiť sa tiež môžete na filmové kanály FXM a TCM. Okrem živých kanálov môžete sledovať aj obsah na požiadanie z každej z týchto sietí.

Hulu pridalo do svojej ponuky aj živé kanály Viacom, ako napríklad Comedy Central, MTV a Nickelodeon.

Pokiaľ ide o šport, zostava Hulu zahŕňa BTN, CBS Sports, ESPN, ESPN 2, ESPNEWS, Golf Channel a Olympic Channel. Nedávno Hulu pridalo do ponuky (bez dodatočných nákladov) aj NFL Network a spustil doplnok Sports za 9,99 USD za mesiac, ktorý zahŕňa kanál NFL RedZone (spolu s MAVTV, Outdoor Channel, Sportsman Channel, TVG a TVG2). Tieto prírastky upevňujú Hulu+ Live TV ako jednu z najlepších možností pre streamovanie zápasov NFL.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo