Najlepšia VPN pre Android

Najlepsia VPN Android

Operačný systém Android naďalej dominuje mobilnému trhu, pričom priemerný používateľ strávi na svojom zariadení približne tri hodiny denne. Ak chcete maximalizovať svoje súkromie a bezpečnosť na svojom mobilnom zariadení a zároveň získať plný prístup ku všetkým webovým stránkam a streamovacím platformám, budete musieť použiť spoľahlivú VPN službu pre Android.

Odborníci našli veľa nebezpečných a škodlivých VPN služieb, ktoré sú dostupné cez platformu Google Play. Je zarážujúce, že niektoré z nich dokonca distribuujú malvér (škodlivý softvér). Naše stránky otestovali desiatky VPN služieb, aby našli tie najlepšie služby pre vaše mobilné zariadenia so systémom Android.

Všetky overené VPN služby pre Android museli splniť nasledujúce kritériá:

  • Prešli všetkými testami bez nájdených únikov údajov
  • Dobrý výkon v celej sieti serverov (rýchlosť a spoľahlivosť)
  • Vysokokvalitné VPN aplikácie pre systém Android
  • Podpora zabezpečených VPN protokolov a silné štandardy šifrovania
  • Dobrý pomer výkon / cena a záruka vrátenia peňazí 30 dní
  • Dôveryhodný renomovaný VPN poskytovateľ služby
  • Jurisdikcia pre bezpečnú ochranu súkromia (mimo krajín aliancie piatich očí)

Nižšie už nájdete náš rebríček najlepších VPN služieb pre operačný systém Android.


1

NordVPN

NordVPN pre Android

NordVPN

2,99 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

NordVPN je jednou z najpopulárnejších VPN služieb pre Android na svete. Poskytuje vynikajúce súkromie a bezpečnosť spolu s fenomenálnym výkonom. Táto VPN obsahuje výkonné funkcie, ako sú servery s dvojitým skokom, VPN servery cez sieť Tor a Threat Protection, ktorý blokuje reklamy, sledovače a domény škodlivého softvéru.

NordVPN podporuje protokol WireGuard vo všetkých svojich aplikáciách. Protokol WireGuard ponúka obrovské vylepšenia výkonu oproti predchádzajúcim protokolom VPN, ako sú OpenVPN a IPSec.

NordVPN je momentálne jedna z najrýchlejších VPN služieb na trhu, ktorú sme testovali. Ich implementácia protokolu WireGuard sa nazýva NordLynx a ponúka exceletné rýchlosti naprieč celou sieťou serverov.

Vďaka vysokej rýchlosti a spoľahlivosti je NordVPN vynikajúcou voľbou pre používanie VPN na torrentovanie a streamovanie. WireGuard tiež zlepšuje streamovanie pre všetkých používateľov Android, teda aj keď používate Android TV.

Aplikácia NordVPN pre Android prešla všetkými testami bez problémov. Nevyskytli sa žiadne úniky údajov, chyby s pripojením a všetky funkcie fungovali perfektne.

NordVPN ponúka najlepšiu aplikáciu pre systém Android, ktorú sme doteraz testovali. Je plne funkčná, ľahko použiteľná a rýchla.

Tu je niekoľko ďalších funkcií ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ktoré nás presvedčili, že NordVPN má najlepšiu VPN aplikáciu pre Android:

Vyhradené servery RAM: Spoločnosť nepoužíva žiadne umiestnenia virtuálnych serverov a všetky servery prevádzkuje v režime disku RAM (bez pevných diskov).

Zahmlené servery: NordVPN má celú zostavu zahmlených serverov na skrytie vášho prenosu VPN. To sa môže hodiť napríklad v krajinách alebo na miestach, kde je používanie VPN služieb zakázané.

Overené bez protokolov: NordVPN je overená služba VPN bez protokolov a prešla dvoma samostatnými auditmi tretích strán, ktoré overili politiku bez protokolovania.

Silné šifrovanie: NordVPN používa šifru AES-256-GCM s overením hash HMAC SHA256 a výmenou kľúčov DHE-4096 pre Perfect Forward Secrecy.

Skvelá VPN na streamovanie: NordVPN je hodnotená ako najlepšia VPN pre Netflix a streamovanie vo všeobecnosti. Funguje s viac ako 14 regionálnymi knižnicami Netflix, ako aj s Hulu, BBC iPlayer, streamovaním Amazon Prime VPN a mnohými ďalšími.

Responzívna podpora: Získate 24/7 live chat podporu priamo prostredníctvom webovej stránky, ako aj mnoho podporných manuálov a videí.

30-dňová záruka vrátenia peňazí: Ak sa vám NordVPN nepáči, jednoducho ho zrušte počas prvých 30 dní a služba vám vráti peniaze.

2

Surfshark VPN

Surfshark VPN pre Android

Surfshark VPN

2,21 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Surfshark VPN, ktorý bol uvedený na trh v roku 2018, rýchlo získava na popularite a ponúka jednu z najlepších VPN aplikácií pre Android na trhu. Surfshark VPN sa môže pochváliť viacerými vlastnosťami, ktoré mu poskytujú výhodu oproti iným bežným VPN službám pre Android.

Naše najnovšie testy ukazujú, že Surfshark ponúka vo obrovskej sieti serverov excelentné rýchlosti a prekonáva iné dlhodobé VPN služby.

V aplikáciách Surfshark pre Android sme nenašli žiadne problémy. Počas našich testov neunikli žiadne dáta, aplikácie boli stabilné a fungovali bez chýb. S viac ako 3 200 servermi je sieť serverov dostatočne veľká na to, aby vám poskytla lokálny server na všetkých najzaujímavejších miestach.

Silné zabezpečenie: Služba má solídne zabezpečenie a ochranu proti únikom dát, vrátane serverov s dvojitým skokom a prepínačom kill switch.

Zamerané na ochranu osobných údajov: Vďaka zásadám neprotokolovania a funkciám, ako je Prepísať polohu GPS a Neviditeľný pre zariadenia, Surfshark ide nad rámec ochrany vášho súkromia v systéme Android a iných platformách.

WhiteLister: Funkcia rozdeleného VPN tunela, ktorá vám umožňuje smerovať vybrané aplikácie alebo webové stránky mimo VPN pripojenia,

Skvelé na streamovanie: Surfshark oficiálne podporuje 16 rôznych regiónov Netflix (vrátane USA, Veľkej Británie a Kanady). Podporuje tiež mnoho ďalších streamovacích služieb a je skvelou VPN pre BBC iPlayer, Hulu, Disney Plus a ďalšie.

Servery RAM: Surfshark prevádzkuje všetky servery v režime disku RAM bez pevných diskov pre vyššiu úroveň zabezpečenia údajov.

Skvelá podpora: Surfshark ponúka 24/7 live chat podporu, ktorá bola počas našich testov veľmi pohotová a užitočná.

WireGuard: Surfshark podporuje protokol WireGuard na zariadeniach so systémom Windows, Mac OS, Android a iOS. To vám poskytuje fenomenálnu rýchlosť i spoľahlivosť.

Skvelá hodnota za vaše peniaze: Surfshark má vynikajúci pomer výkon / cena. Len za 2,05 € mesačne s predplatným na dva roky je to jedna z najlepších lacných VPN služieb, ktoré sme kedy testovali.

3

ExpressVPN

ExpressVPN pre Android

ExpressVPN

6,67 $ 12,95 $
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Ani ExpressVPN za najlepšími VPN službami pre systémy Android nezaostáva. Služba so sídlom na Britských Panenských ostrovoch (skvelé miesto pre súkromie na internete) ponúka veľmi bezpečné, spoľahlivé a užívateľsky prívetivé aplikácie pre Android. Je to jednoducho jedna z najlepších aplikácií pre tento operačný systém a v našich testoch fungovala veľmi dobre.

Pri testovaní ExpressVPN na našom zariadení s Androidom sme nenašli žiadne úniky dát, chyby a ani problémy s pripojením akéhokoľvek druhu. A podobne ako NordVPN, ExpressVPN je tiež overená VPN služba bez protokolov, ktorá prešla nezávislým auditom od PWC. V našich testoch tiež pravidelne získava vysoké známky za bezpečnosť.

Silné šifrovanie: ExpressVPN používa silné šifrovacie štandardy so šifrou AES-256, 4096-bitovým kľúčom RSA a autentifikáciou SHA-512 HMAC.

Protokoly VPN: Aplikácia ExpressVPN pre Android vám dáva na výber protokoly OpenVPN UDP alebo TCP, ako aj IPSec/IKEv2 a Lightway. Lightway je protokol vyvinutý spoločnosťou ExpressVPN s mnohými podobnosťami s WireGuard.

Auditované: ExpressVPN prešiel bezpečnostným auditom tretej strany, ktorý vykonal Cure53, ako aj auditom ochrany osobných údajov overujúcim zásady neprotokolovania.

Split Tunneling: ExpressVPN ponúka rozdelený VPN tunel pre Android. To vám umožní vybrať, ktoré aplikácie budú používať VPN tunel a ktoré prejdú priamo na bežný (nešifrovaný) internet.

Zabezpečené servery: Funkcia TrustedServer spúšťa všetky servery VPN iba v režime RAM, ako sme videli aj v prípade NordVPN a Surfshark. To chráni vaše údaje pri fyzickom zabavení serverov.

Ochrana siete: Aplikácie ExpressVPN pre Android môžu dočasne zablokovať prístup na internet, keď sa nemôžete pripojiť k VPN sieti. Tento blok zabraňuje úniku citlivých dát, keď nie ste chránený.

Okrem súkromia a bezpečnosti sa ExpressVPN dobre darí aj pri streamovaní obsahu. Odblokuje mnohé regióny Netflixu a poradí si aj s menšími streamovacími službami.

ExpressVPN môžete používať so všetkými hlavnými streamovacími zariadeniami vrátane inteligentných televízorov, tabletov, počítačov a Android TV boxov. ExpressVPN dokonca ponúka vyhradenú aplikáciu Amazon a je jednou z najlepších VPN sietí pre Firestick a Fire TV.

Rozhranie aplikácie pre Android je čisté, minimalistické a v našich testoch boli všetky jej funkcie veľmi spoľahlivé. Na rozdiel od NordVPN ponúka ExpressVPN výber servera zo zoznamu (a nie z mapy sveta). Každé rozloženie prvkov má samozrejme svoje klady i zápory.

4

VyprVPN

VyprVPN pre Android

VyprVPN

5 € 10 €
Zľava 50% pri ročnom predplatnom cez portál VPN365.SK

Ďalšou službou na našom zozname najlepších VPN služieb pre Android je VyprVPN. Táto služba má sídlo vo Švajčiarsku a podobne ako NordVPN prešla auditom tretej strany, ktorý overil jej politiku neprotokolovania aktivít používateľov. VyprVPN je dlhoročným hráčom v odvetví VPN služieb s čistými záznamami.

VyprVPN sa tiež môže pochváliť prémiovými rýchlosťami s plnou podporou protokolu WireGuard v aplikáciách Windows, Mac OS, Android a iOS. Používanie protokolu WireGuard v systéme Android vám poskytne vynikajúce rýchlosti a spoľahlivosť.

VyprVPN sa môže pochváliť všetkými bezpečnostnými ochranami, ktoré nájdete pri všetkých špičkových službách pre Android. Všetky aplikácie VyprVPN obsahujú prepínač kill switch, aby bola vaša prevádzka bezpečná aj v prípade výpadku pripojenia. Môžete si tiež vybrať medzi rôznymi bezpečnými protokolmi. VyprVPN ponúka aj filter škodlivých stránok na blokovanie webových stránok, ktoré sú hostiteľmi škodlivého softvéru.

Aplikácia VyprVPN pre Android je čistá, minimalistická a ľahko sa používa. Zistili sme, že v našich testoch fungovala bez akýchkoľvek problémov.

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou VyprVPN je, že vlastní všetky servery vo svojej sieti. To znamená, že všetok hardvér je úplne pod kontrolou VyprVPN bez toho, aby sa spoliehal na prenájom tretích strán.

Poskytuje prístup ku všetkým hlavným streamovacím službám vrátane Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer a ďalších.

VyprVPN ponúka 10 súčasných pripojení a 24/7 podporu cez chat. A ak veci nefungujú podľa vašich predstáv, tak môžete využiť ich 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pri všetkých plánoch.

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo