Najlepšia VPN pre iPhone

Najlepsia VPN pre iPhone

Väčšina ľudí vie, že Apple je hrdý na rešpektovanie súkromia svojich používateľov. Či už ste niekto, kto si cení súkromie a bezpečnosť, alebo možno chcete ľahký prístup k obsahu na celom svete, budete pre svoj iPhone potrebovať spoľahlivú VPN službu.

Mnoho VPN služieb nefunguje na mobilných zariadeniach dobre. Jedna štúdia zistila, že až 84% mobilných VPN aplikácií obsahuje chyby alebo prepúšťa dáta. Aj preto sme otestovali desiatky VPN služieb, aby sme našli tie najlepšie pre najpoužívanejšie operačné systémy.

Najlepšie VPN pre iPhone sme ohodnotili na základe nasledujúcich faktorov:

 • Prešiel všetkými testami bez únikov, ktoré by odhalili vaše údaje v online priestore
 • Dobrý výkon v celej sieti serverov (rýchlosť a spoľahlivosť)
 • Vysokokvalitné aplikácie VPN so všetkými funkciami fungujúcimi správne
 • Podporuje zabezpečené VPN protokoly VPN so silnými štandardmi šifrovania
 • Ponúka záruku vrátenia peňazí
 • Dôveryhodný a dobre zavedený poskytovateľ VPN služieb s dobrou históriou
 • Nachádza sa v bezpečnej jurisdikcii ochrany osobných údajov (mimo krajín Five Eyes, ako sú USA a Spojené kráľovstvo)

Nižšie nájdete kompletný rebríček najlepších VPN služieb pre iPhone.


1

NordVPN

NordVPN pre iPhone

NordVPN

3,49 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

NordVPN sa v našich odporúčaniach pravidelne dostáva na najvyššie priečky. Či už hľadáte súkromie a bezpečnosť, alebo sa pokúšate odblokovať obsah a streamovať filmy, NordVPN je najlepšia VPN pre iPhone.

Aplikácia NordVPN pre iPhone fungovala v našich testoch veľmi dobre. Špeciálne musíme vyzdvihnúť výkon. NordVPN plne podporuje protokol WireGuard na všetkých platformách, čo prináša skvelé rýchlosti a excelentné zabezpečenie. Implementácia WireGuard od NordVPN sa nazýva protokol NordLynx, ktorý je plne podporovaný na telefónoch iPhone.

NordVPN je najrýchlejšia VPN pre iPhone, ktorú sme testovali. Tiež spĺňa všetky aspekty bezpečnosti a súkromia. V súčasnosti má 5 500 serverov v 58 krajinách po celom svete. Všetky servery bežia v režime RAM-diskov (žiadne pevné disky). NordVPN je tiež overená služba VPN bez protokolov, ktorá prešla auditom externých spoločností. Pri používaní Nord VPN na iPhone máte prístup ku všetkým hlavným funkciám ochrany súkromia a zabezpečenia, vrátane:

Funkcia Threat Protection, ktorá na vašom iPhone zablokuje načítavanie reklám, sledovacích kódov a domén škodlivého softvéru.
Protokol NordLynx, ktorý poskytuje všetky výhody WireGuard na vašom iOS zariadení (najrýchlejšie rýchlosti VPN a najbezpečnejšie štandardy šifrovania).
Servery VPN s dvojitým skokom, ktoré šifrujú prenos cez dva rôzne VPN servery.
Zahmlené servery, ktoré skrývajú prevádzku VPN a tiež vám umožňujú obísť blokovanie VPN služieb (užitočné, ak potrebujete VPN pre Čínu, školské alebo pracovné siete, ktoré blokujú VPN).
Prepínač kill switch, ktorý zablokuje internetový prenos na vašom iPhone, ak sa pripojenie preruší k VPN sieti preruší.

Ak plánujete streamovať video na svojom iPhone pomocou VPN, NordVPN vás nesklame. Odblokuje množstvo regiónov Netflixu po celom svete. Služba dobre spolupracuje aj s BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Disney Plus, DAZN a mnohými ďalšími stránkami na streamovanie.

Inštalácia a používanie NordVPN na vašom iPhone je pomerne jednoduché. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Kúpte si zľavnené predplatné NordVPN.
 2. Nainštalujte si aplikáciu NordVPN do svojho iPhone.
 3. Otvorte aplikáciu NordVPN na svojom iPhone a prihláste sa pomocou mena a hesla.
 4. Kliknutím na tlačidlo Rýchle pripojenie sa pripojíte k najrýchlejšiemu VPN serveru alebo si vyberte VPN server zo zoznamu krajín.

Poznámka: Keď sa prvýkrát pripojíte k VPN serveru, tak sa na vašom iPhone pravdepodobne zobrazí otázka, či chcete VPN aplikácii povoliť pridávanie konfigurácií do vášho zariadenia. Jednoducho potvrďte, že áno.

2

Surfshark VPN

Surfshark VPN pre iPhone

Surfshark VPN

2,30 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Ďalšou na našom zozname najlepších VPN služieb pre iPhone je Surfshark VPN. V mnohých ohľadoch je Surfshark na kvalitatívne rovnakej úrovni ako NordVPN. Ponúka veľa podobných funkcií a funguje veľmi dobre bez chýb či výpadkov.

Ak hľadáte užívateľsky prívetivú VPN aplikáciu pre iPhone, ktorá je cenovo dostupná, potom je Surfshark voľbou, ktorú treba zvážiť. Cena je o niečo nižšia ako pri NordVPN, zatiaľ čo Surfshark má ďalší bonus v tom, že vám poskytuje neobmedzené množstvo súčasných pripojení. Aplikácie Surfshark pre iPhone fungovali v našich testoch veľmi dobre.

Surfshark sa v súčasnosti môže pochváliť približne 3 200 servermi v 65 krajinách po celom svete. Rovnako ako NordVPN, aj Surfshark prevádzkuje všetky servery v režime diskov RAM pre maximálnu bezpečnosť údajov. Samozrejme ide tiež o službu VPN bez protokolovania.

Pokiaľ ide o rýchlosti, Surfshark podporuje protokol WireGuard na zariadeniach iPhone, Windows, Mac OS a Android. Protokol WireGuard si jednoducho vyberiete v nastaveniach aplikácie Surfshark pre iPhone. V aplikácii Surfshark VPN pre iPhone sa štandardne používa protokol IKEv2, ale to sa dá jednoducho zmeniť v nastaveniach.

Rovnako ako NordVPN, aj Surfshark ponúka funkciu blokovania reklám, ktorá sa volá CleanWeb a blokuje reklamy, sledovacie kódy i domény škodlivého softvéru. Odporúčame vám povoliť CleanWeb na vašom iPhone, pretože blokovanie reklám urýchli načítavanie stránok a tiež vám ušetrí šírku pásma.

Surfshark si skvele poradí aj so streamovaním. Podporuje množstvo knižníc Netflix a v súčasnosti je jednou z najlepších sietí VPN pre túto platformu.

Nastavenie siete Surfshark VPN na iPhone je rýchle a jednoduché, ak budete postupovať podľa týchto krokov:

 1. Najprv získajte zľavnené predplatné Surfshark VPN.
 2. Stiahnite si aplikáciu Surfshark VPN pre iPhone z webovej stránky Surfshark alebo z obchodu Apple.
 3. Otvorte aplikáciu a prihláste sa do svojho účtu VPN.
 4. Kliknutím na tlačidlo Pripojiť sa pripojíte k najbližšiemu serveru alebo si vyberte VPN server zo zoznamu krajín.
3

ExpressVPN

ExpressVPN pre iPhone

ExpressVPN

6,67 $ 12,95 $
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

ExpressVPN je ďalšia skvelá VPN služba pre iPhone. Je rýchla, bezpečná, spoľahlivá a funguje dobre pre všetky typy použitia, od streamovania po torrenting. Zároveň treba dodať, že zo všetkých služieb v tomto zozname je ExpressVPN najdrahšia.

Začnime s pozitívami. ExpressVPN ponúka vlastný protokol Lightway, ktorý však dosahuje rovnaké (a často aj lepšie) rýchlosti ako WireGuard, ktorý používajú iné VPN služby. Lightway je samostatne vyvinutý protokol s mnohými podobnosťami s WireGuard a ma otvorený zdroj.

ExpressVPN sa môže pochváliť veľkým výberom aplikácií pre všetky typy zariadení, od počítačov a tabletov až po telefóny a smerovače. Ponúkajú tiež aplikáciu MediaStreamer na podporu rôznych typov streamovacích zariadení, vďaka čomu je ExpressVPN skvelou sieťou VPN na streamovanie. Aplikácia ExpressVPN pre iPhone, ktorú sme testovali, fungovala dobre. Bola spoľahlivá a veľmi jednoduchá na používanie.

V porovnaní s inými službami má aplikácia menej funkcií. Neexistuje žiadne blokovanie reklám, žiadne servery s dvojitým skokom a žiadne zahmlené servery (aj keď v prípade potreby si môžete od podpory vyžiadať názvy serverov, ktoré môžete použiť pre obídenie cenzúry). Aplikácia pre iPhone má aspoň veľmi spoľahlivý prepínač kill switch.

Pokiaľ ide o streamovanie, ExpressVPN odblokuje množstvo menších či väčších streamovacích služieb. Odblokuje širokú škálu knižníc Netflixu a funguje veľmi dobre aj pre BBC iPlayer, Amazon Prime, Disney Plus a viacero ďalších služieb.

Ako nastaviť Express VPN na iOS:

1. Získajte predplatné ExpressVPN.
2. Stiahnite si aplikáciu ExpressVPN pre iPhone.
3. Otvorte aplikáciu VPN na svojom iPhone a prihláste sa.
4. Pripojte sa k serveru VPN.

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo