Paramount Plus – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Paramount Plus je aktuálne dostupná iba v USA a ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

Paramount Plus cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Paramount Plus vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať paramount+ s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Paramount+ s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice Paramount+).
Kúpte si predplatné Paramount+
Ak chcete sledovať službu Paramount+, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena Paramount+ je 4,99 usd mesačne. Prémiové predplatné stojí 9,99 usd mesačne. Obidva plány môžete získať so zľavou 16 percent v prípade ročného predplatného.
Sledujte a užívajte si zábavu s Paramount+
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Paramount+!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Paramount+, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Paramount+ nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Služby streamovania videa sú teraz také rozšírené, že by bolo veľmi netypické, aby ich nejaký mediálny konglomerát neponúkal. CBS All Access existoval ešte pred obrovskou expanziou streamingu a Paramount+ od ViacomCBS je jeho náhradou. Paramount+ ponúka jedinečnú kombináciu streamingových relácií a filmov na vyžiadanie spolu so živými športami, no svoje najlepšie funkcie (streamy miestneho kanála CBS, streamovanie 4K a sťahovanie offline na mobilných zariadeniach) obmedzuje na prémiových predplatiteľov.

Paramount Plus Slovensko

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

V Európe služba nie je dostupná.

Cena služby v USA

Ak chcete získať prístup ku kompletnej knižnici Paramount Plus, tak si musíte vybrať predplatné:

4,99 USD mesačne bez možnosti offline sťahovania, bez rozlíšenia 4K, bez lokálnych kanálov CBS. 49,99 USD za rok (dva mesiace zadarmo).

9,99 USD mesačne s možnosťou offline sťahovania, s rozlíšením 4K a s lokálnymi stanicami CBS. 99,99 USD za rok (dva mesiace zadarmo).

Vzhľad a funkcie

Rozhraniu Paramount+ nemôžeme toho veľa vyčítať. Ponúka príjemné ovládanie, ktoré ocení každý používateľ tejto platformy.

Paramount+ môžete sledovať na troch zariadeniach súčasne, ku ktorým si môžete vytvoriť 6 profilov. K dispozícii je rodičovský zámok a tituly je možné sledovať na mobilných zariadeniach offline iba pri vyššom predplatnom. Paramount+ ponúka rozlíšenie 1080p HD (niektoré tituly sú aj v 4K, ale iba pri vyššom predplatnom) a formát zvuku Dolby Digital 5.1.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad
Android Phone/Tablet
Mac
Windows
PlayStation
Xbox
LG Smart TV (AirPlay)
Samsung Smart TV (AirPlay)
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (AirPlay/Google Cast)

Ponuka filmov a seriálov

Ak poznáte CBS All Access, budete vedieť, čo môžete od Paramount+ očakávať. Obsah služby je rozdelený do dvoch hlavných skupín obsahu: obsah na požiadanie (seriály, originály a filmy) a živé prenosy (správy a šport). Obsah zahŕňa všetky kanály, ktoré Paramount Global vlastní, vrátane BET, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon a Smithsonian Channel.

Nie je prekvapením, že Paramount Plus je najviac porovnateľný so službou streamovania, ktorú ponúka iný tradičný mediálny gigant – NBC Peacock. Táto služba ponúka podobnú zmes seriálov, originálov, filmov, správ a živých športov.

Počnúc obsahom na požiadanie je najväčším lákadlom Paramount+ katalóg aktuálnych a minulých seriálov. Fanúšikovia drámy môžu sledovať All Rise, CSI (CSI a CSI: Miami), Clarice, Criminal Minds, FBI (FBI a FBI: Most Wanted), Hawaii 5-0 (klasická a nová verzia), MacGyver (klasická a nová verzia), NCIS (NCIS , NCIS: Los Angeles a NCIS: New Orleans), Star Trek (Star Trek, Deep Space Nine, Enterprise, The Next Generation, Voyager a The Animated Series), The Equalizer, The Good Wife, The Twilight Zone a Twin Peaks. Ak máte radi komédie, môžete si pozrieť B Positive, Bob Hearts Abishola, The Brady Bunch, Cheers, The Daily Show with Trevor Noah, Key and Peele, Nathan For You, Reno 911!, Star Trek: Lower Decks a The Unicorn. Upozorňujeme, že pri niektorých reláciách môžete sledovať iba aktuálnu sériu.

Pôvodné drámy na Paramount+ zahŕňajú 10-dielnu sériu Criminal Minds, Flashdance, ktorý je založený na televíznom seriáli z roku 1983, Halo, akčnú sériu založená na populárnej hernej franšíze, Star Trek: Strange New Worlds, ktorý sleduje Christophera Pikea ako kapitána U.S.S. Enterprise, a The Man Who Fell to Earth, ktorý je založený na rovnomennom románe z roku 1963 od amerického spisovateľa Waltera Tevisa. Nové a exkluzívne série pre Paramount+ zahŕňajú reštart Frasiera, Guilty Party, kde hrá Kate Beckinsale ako novinárku obvinenú z vraždy jej manžela, reboot série BET The Game, a The Weekly Show s Trevorom Noahom (pracovný názov). Paramount+ tiež nakoniec získal filmy od franšíz Beavis a Butt-Head a Workaholics.

Všetky originály CBS All Access sa dostali na túto novú platformu, vrátane Star Trek: Discovery, Star Trek: Lower Decks, Star Trek: Picard, Stephen Colbert Presents Tooning Out the News, The Good Fight a Why Women Kill. Niektoré z týchto relácií sa vydávajú v časovom rozvrhu, čo znamená, že možno budete musieť udržiavať svoje predplatné niekoľko mesiacov, aby ste videli celú sezónu.

Paramount Plus Streamovacia platforma

Paramount Global vlastní Nickelodeon, takže táto služba má veľa titulov vhodných pre rodiny a deti, ako napríklad Avatar (The Last Airbender a The Legend of Korra), Blue’s Clues, CatDog, Dora The Explorer, Drake and Josh, iCarly, Little Bear Mauricea Sendaka, Ned’s Declassified School Survival Guide, Tlapková patrola, Prasiatko Peppa, Teenage Mutant Ninja Turtles, The Fairly OddParents a SpongeBob SquarePants.

Knižnicu dopĺňa zbierka hudobných relácií a reality seriálov. Pokiaľ ide o hudbu, Paramount+ zahŕňa Behind the Music a From Cradle to Stage, novú šesťdielnu sériu s Davidom Grohlom. Služba bude počas roka streamovať aj niekoľko nových Unplugged vystúpení. Nové a exkluzívne reality série na Paramount+ zahŕňajú Ink Master, Queen of the Universe, Road Rules, RuPaul’s Drag Race All Stars a The Real World: Homecoming: New York.

Filmy a dokumenty na Paramount Plus

CBS All Access nikdy nesúťažil so špecializovanými službami na streamovanie filmov, ako sú The Criterion Channel alebo Mubi, ale pretože štúdio Paramount Pictures je dcérskou spoločnosťou Paramount Global, Paramount+ by mal mať väčší úspech aj v tomto odvetví.

Filmotéka na Paramount+ sa rozrástla na viac ako 2 500 titulov. To je výrazný nárast oproti približne 700 filmom, ktoré mal pri uvedení na trh. Niektoré zo súčasných titulov v službe zahŕňajú Internal Affairs, Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events, Indiana Jones (Raiders of the Lost Ark, Temple of Doom a Last Crusade), Spy Kids 3-D: Game Over, Star Trek (IV: Voyage Home a Nemesis), Super 8, The SpongeBob Movie: Sponge on the Run a Trainspotting. Od roku 2024 budú všetky filmy Paramount exkluzívne iba pre túto službu.

Medzi nové dokumentárne filmy patrí 76 dní, ktoré skúmajú začiatok pandémie COVID-19, Console Wars, ktorý sa ponorí do rivality Sega a Nintenda, For Heaven’s Sake, čiastočne komediálny a čiastočne dramatický film odohrávajúci sa v Ontáriu a založený na zmiznutí Harolda Heavena, a Sir Alex Ferguson: Never Give In, životopisný film o známom bývalom manažérovi Manchesteru United FC. Nájdete tu aj zbierku prírodovedných filmov (s láskavým dovolením Smithsonian Channel), či historických a politických dokumentov.

Športové a živé televízne vysielanie Paramount Plus

CBS All Access bola vždy slušnou možnosťou športového streamovania pre fanúšikov s obmedzeným rozpočtom, pretože zahŕňala futbalové, golfové i vysokoškolské basketbalové podujatia. Paramount+ okrem svojich NFL (miestne pravidelné a posezónne zápasy), PGA Tour (vrátane Masters a PGA Tour Championship) a spravodajstva o mužskom basketbalovom šampionáte NCAA, streamuje množstvo futbalu (Campeonato Brasileiro Série A, Concacaf, Liga Profesional de Fútbol, ​​Národná ženská futbalová liga, Liga majstrov UEFA, Európska liga UEFA a Európska konferenčná liga UEFA). Súčasťou balíka je aj CBS Sports HQ.

Poslednou súčasťou Paramount+ je ponuka živého televízneho vysielania. Prémioví predplatitelia majú prístup k miestnych staniciam CBS, čo znamená, že môžu počas vysielania sledovať programy v hlavnom vysielacom čase, ako napríklad 60 minút a ktorýkoľvek seriál zo siete CBS. Všetci predplatitelia môžu sledovať 24-hodinovú službu CBSN.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo