Showtime – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Showtime je aktuálne dostupná iba v USA a ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

Showtime cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Showtime vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať showtime s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Showtime s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA (ak chcete získať obsah americkej knižnice Showtime).
Kúpte si predplatné Showtime
Ak chcete sledovať službu Showtime, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena Showtime je 10,99 usd mesačne.
Sledujte a užívajte si zábavu s Showtime
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Showtime!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Showtime, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Showtime nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Showtime, služba streamovania videa z káblového kanála nesúceho rovnaký názov, ponúka relatívne malú zostavu vysokokvalitných originálnych relácií, slušnú knižnicu filmov a prístup k živým prenosom kanálov Showtime. Mínusom je vysoká cena a tak služba môže stáť za povšimnutie, ak sa vám skutočne páči jej obsahová knižnica.

Showtime Slovensko

Dostupnosť a cena

Cena služby v Európe

V Európe služba nie je dostupná.

Cena služby v USA

Ak chcete získať prístup ku kompletnej knižnici Showtime, tak si musíte vybrať predplatné:

Cena mesačného predplatného je 10,99 USD.

Vzhľad a funkcie

Webové rozhranie platformy je čisté a organizované, jeho tmavé prvky a pozadie tiež prispievajú k príjemnému sledovaniu počas noci. Rozhranie nie je dizajnovo také sofistikované ako rozhranie Netflixu, ale orientácia v ňom je jednoduchšia ako v rozhraní Peacock.

Showtime môžete sledovať na troch zariadeniach súčasne, ale služba nepodporuje vytváranie viacerých profilov. K dispozícii je rodičovský zámok a tituly je možné sledovať na mobilných zariadeniach offline. Platforma ponúka tituly v rozlíšení 1080p HD (v 4K obsah chýba) a formát zvuku Dolby Digital 5.1.

Služba podporuje nasledujúce zariadenia:

Amazon Fire TV
Apple TV
Google Chromecast (Google Cast)
Roku
Android TV
iPhone/iPad (9.0+)
Android Phone/Tablet (4.4+)
Mac
Windows
Xbox
LG Smart TV
Samsung Smart TV (2015+)
Sony Smart TV
VIZIO Smart TV (2016+)

Ponuka filmov a seriálov

Hlavným podielom spoločnosti v preplnenom priestore na streamovanie videa je zostava všeobecne uznávaných pôvodných programov. Aktuálne tituly zahŕňajú Billions, Black Monday, Homeland, Shameless, The Chi, Work in Progress a Your Honor. Showtime tiež hostí silnú zbierku predtým vysielaného obsahu, ako napríklad Dexter, House of Lies, Penny Dreadful, Twin Peaks: The Return a Ray Donovan.

Napriek tomu platforma nemôže konkurovať pôvodnému obsahu produkovanému platformami ako sú Netflix alebo Prime Video. HBO Max tiež prevyšuje Showtime, pokiaľ ide o pôvodný obsah.

Showtime streamovacia sluzba

Showtime má však slušnú zbierku filmov na streamovanie. Napríklad v čase tejto recenzie medzi uvádzané filmy patrili Django Unchained, Ex Machina, Hustlers, Moneyball a The Rental. Ďalšie filmy v katalógu boli The Longest Yard, Set It Off, Sleepless in Seattle a Unforgiven.

Okrem toho môžete streamovať živé vysielanie kanálov Showtime East a Showtime West. Nie je medzi nimi žiadny rozdiel v obsahu, okrem toho, že tituly zo západného kanálu sa vysielajú tri hodiny po tituloch na východnom kanále. Paramount+ (miestne pridružené spoločnosti CBS pre predplatiteľov Premium) a Starz (kanál Starz) poskytujú predplatiteľom prístup aj k živým prenosom ich sieťových kanálov.

Šport na Showtime

Showtime ponúka predplatiteľom živý box a podujatia MMA bez ďalších poplatkov. Úplný zoznam pripravovaných prenosov si môžete pozrieť priamo na ich webovej stránke.

Mnoho konkurentov Showtime ponúka lepšiu škálu živých športov. Napríklad prémiová úroveň Peacock má pokrytie futbalovej Premier League, preteky IndyCar a WWE. Prime Video obsahuje americký futbal vo štvrtok večer, MLB a WNBA. Prémiový plán Paramount+ vám umožňuje streamovať hry NFL vysielané na CBS, futbalovú Ligu majstrov UEFA a golfový turnaj The Masters.

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo