Streamovacie služby zadarmo pre šport

Streamovanie športu online zadarmo je čoraz jednoduchšie vďaka webovým stránkam vytvoreným práve na tento účel. Platiť za ďalšiu streamovaciu službu nie je najatraktívnejšia myšlienka, najmä ak nemáte rozpočet na to, aby ste sa zaviazali k veľkému športovému balíku. Preto sme vytvorili tento rebríček bezplatných webových stránok na streamovanie športového obsahu.

Je legálne streamovať šport zadarmo?

Skôr ako začnete používať webové stránky v našom rebríčku, mali by ste si prečítať zákony o streamovaní vo vašej krajine, aby ste sa uistili, že je legálne streamovať športy zadarmo. Zákonnosť streamovania športu online môže závisieť od povahy webovej stránky, ktorú používate. Streamovanie priamych prenosov pomocou oficiálnych aplikácií, ako je napríklad Fox Sports, je zvyčajne legálne. Na druhej strane, niektoré z neoficiálnych stránok uvedených nižšie vás môžu presmerovať na iné stránky, čo by sa mohlo považovať za nelegálne streamovanie v závislosti od krajiny, z ktorej sa pozeráte.

Náš zoznam sme rozdelili na oficiálne a neoficiálne stránky, aby sme dotknutým používateľom pomohli vyhnúť sa akýmkoľvek potenciálnym nelegálnym streamom. Vždy však odporúčame, aby ste si overili miestne zákony, aby ste sa uistili, ako sa na vás vzťahujú.

Najlepšie oficiálne webové stránky na bezplatné športové streamovanie

Všetky nasledujúce stránky majú licencovaný obsah. To znamená, že samotné streamy sú úplne legálne.

#1 BBC iPlayer

 • Streamovanie bez reklám
 • Dostupné na viacerých platformách
 • Obmedzené na obyvateľov Spojeného kráľovstva
 • Kvalita streamovania môže byť ovplyvnená kolísaním rýchlosti internetu

BBC iPlayer je streamovacia webová stránka, ktorá vám umožní sledovať šport z Veľkej Británie bez reklám. K streamom môžete pristupovať aj pomocou VPN služby pripojením k serveru v Spojenom kráľovstve. Keď budete mať prístup k streamovacej službe, môžete sledovať živé športy pomocou rozhrania iPlayer.

Prostredníctvom prehrávača iPlayer môžete streamovať futbal, golf, kriket, cyklistiku, basketbal a futbal (napríklad aj Majstrovstvá sveta vo futbale v Katare). Obsah je zvyčajne v HD kvalite.

BBC iPlayer odblokujete napríklad s overenou službou NordVPN:

NordVPN

2,99 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#2 SonyLIV

 • Jednoduchá navigácia v používateľskom rozhraní
 • K dispozícii sú aplikácie pre Android a iOS
 • Živá výsledková tabuľa
 • V niektorých krajinách je geograficky obmedzené
 • Väčšinou indický obsah bez titulkov

Ak hľadáte streamovaciu službu na sledovanie futbalových zápasov, SonyLIV je jednou z vašich najlepších možností. Táto webová lokalita, ktorú podporuje spoločnosť Sony, vám poskytuje bezplatné možnosti sledovania športových udalostí vo vysokom rozlíšení. Cez SonyLIV môžete tiež streamovať tenis, kriket, UFC, MotoGP, WWE a NBA.

Ak stránka nie je dostupná vo vašej krajine, budete potrebovať VPN službu na zmenu svojej virtuálnej polohy. K platforme môžete pristupovať aj na zariadeniach so systémom Android alebo iOS prostredníctvom príslušných aplikácií.

Najväčšou nevýhodou SonyLIV je, že väčšina dostupného obsahu je poskytovaná z Indie, čo môže viesť k niektorým problémom, ak nerozumiete tomuto jazyku.

SonyLiv odblokujete napríklad s overenou službou Surfshark VPN:

Surfshark VPN

2,21 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#3 Hotstar

 • Široká škála športov, z ktorých si môžete vybrať živé prenosy
 • Reklamy sú rušivé a opakujúce sa
 • Niekedy meškajú niekoľko minút
 • Geograficky obmedzené na niekoľko krajín

Hotstar je streamovacia služba siete Star. Používatelia môžu zobraziť všetky športy, ktoré sú pokryté touto službou. Patrí medzi ne kriket, tenis, EPL a množstvo indických športových líg, ako napríklad Indian Super League a Premier Badminton League.

Niektoré zápasy môžete sledovať zadarmo, ale sú prerušované reklamami. Pre zážitok bez reklám a HD si môžete vyzdvihnúť predplatné Hotstar. To je ponúkané v rôznych cenových hladinách a pomer výkon / cena je veľmi dobrý. Okrem športu má Hotstar veľký katalóg televíznych relácií a filmov, ktoré sú zahrnuté v predplatnom.

Hotstar odblokujete napríklad s overenou službou Atlas VPN:

Atlas VPN

1,54 € 9,69 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#4 YouTube

 • Veľmi dobre známa služba
 • Nie je potrebný žiadny účet
 • Ľahký prístup pre každého
 • Živé pokrytie môže byť ťažké nájsť
 • Nemá toľko obsahu ako prémiová YouTube TV

Každý pozná YouTube ako bezplatnú platformu na streamovanie všetkých druhov videí, od vlogov a recenzií, až po hudobné videá a novinky. Ale je tiež domovom niektorých exkluzívnych živých športov. Prejdite do ich sekcie Live alebo Sports a často budete mať k dispozícii bezplatné priame prenosy z celého sveta. V závislosti od dňa môžete naživo vysielať zápas MMA v Thajsku, futbalový zápas v Argentíne alebo vybrať si bejzbalové zápasy MLB z USA.

Niektoré športové kanály a organizácie, ako napríklad BT Sports a UEFA, dokonca vysielajú finále vybraných udalostí naživo na YouTube. Je pravda, že nájdenie bezplatných športových streamov na YouTube bude vyžadovať určitý prieskum a bude závisieť od konkrétnych propagačných akcií. Vo väčšine prípadov sa vrcholové športové podujatia vysielajú iba na oficiálnych platených platformách.

Ale ani tu YouTube nezaostáva. Ak chcete, môžete si zaobstarať YouTube TV (predplatenú službu streamovania YouTube) a získať prístup k prémiovým televíznym kanálom. Toto predplatné by nebolo bezplatné, ale pokrýva väčšinu hlavných podujatí a líg. Chcete zostať pri bezplatných službách? Potom sledujte YouTube naživo a šport pre občasné streamy.

Geoblokáciu YouTube dokážete obísť napríklad s overenou službou Atlas VPN:

NordVPN

2,99 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#5 RedBull TV

 • Jedinečná stránka pre adrenalínové športy
 • Žiadna registrácia alebo predplatné na sledovanie bezplatných športov
 • Poskytuje zaujímavé informácie o športovcoch a športoch
 • Nezahŕňa bežné športy

Toto je pre fanúšikov adrenalínových športov. Red Bull je jednou z najuznávanejších značiek v športoch, ako je surfovanie, motoristické preteky, snowboarding, korčuľovanie atď. Na svojej webovej stránke Red Bull TV má bezplatné živé prenosy pre niekoľko z týchto udalostí. V skutočnosti si ani nemusíte vytvoriť účet, aby ste mohli začať sledovať živé športy na ich webovej stránke.

Webová stránka tiež poskytuje množstvo informácií o rôznych športoch, športovcoch a pripravovaných podujatiach. Je to skvelý zdroj pre nadšencov dobrodružných športov, aby sa dozvedeli viac o športe a zostali v obraze.

Red Bull TV je k dispozícii prakticky na akomkoľvek zariadení, na ktoré si spomeniete, vrátane Apple TV, Amazon Fire Stick či Roku.

Surfshark VPN

2,21 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Najlepšie neoficiálne webové stránky na bezplatné športové streamovanie

Na rozdiel od oficiálnych služieb uvedených vyššie, neoficiálne služby nemajú vysielacie práva na športové podujatia. Namiesto toho sa spoliehajú na nájdenie otvorených streamov v rôznych krajinách po celom svete. Keďže sú neoficiálne, existuje riziko, že streamy poskytované na týchto stránkach sú v krajinách, odkiaľ streamujete, nezákonné. Aby ste predišli možným problémom, vždy používajte overené VPN služby pred pripojením na tieto stránky.

#1 123TV

 • Prístup k popredným americkým športovým kanálom
 • Vysokokvalitné streamy, ktoré sa otvárajú na webovej stránke
 • Veľmi málo reklám
 • Rozsiahly katalóg nešportových kanálov
 • Rozpis podujatí/zápasov nie je poskytovaný

Ak hľadáte webovú stránku, ktorá poskytuje prístup k popredným americkým športovým kanálom, potom je 123TV tou najlepšou voľbou. 123TV poskytuje okrem iného živé prenosy kanálov ako ESPN, NBC, NBA TV a Fox Sports. To znamená, že poskytuje živé prenosy pre väčšinu amerických líg, ako sú NBA, NFL, NHL či univerzitné športy.

Rozhranie je jedným z najlepších, aké sme kedy použili. Rozloženie veľkých ikon robí z navigácie veľmi príjemný zážitok. Všetky streamy sa otvárajú na samotnej webovej stránke, čo znamená žiadne reklamy a zbytočné presmerovania. Najlepšou vlastnosťou 123TV je, že poskytuje prístup aj k celému katalógu iných kanálov, ako sú HBO, ABC, Cartoon Network a Disney Channel.

Nevýhodou 123TV je, že stránka je zoradená podľa kanálov a nie podľa športov alebo udalostí. Ak vopred nepoznáte program vysielania, nájdenie konkrétneho zápasu môže byť problém.

#2 USTVGO

 • Jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie
 • Žiadne reklamy ani kontextové okná
 • Široká škála kanálov, okrem športu
 • Obmedzená príťažlivosť pre používateľov mimo USA

USTVGO je minimalistická alternatíva k 123TV. Obe ponúkajú živé prenosy amerických kanálov, ale stránka USTVGO je oveľa jednoduchšia a oveľa menej vizuálne príťažlivá. Túto webovú stránku môžete použiť na sledovanie kanálov, ako sú Fox Sports, YES Network, Olympic Channel a množstvo ďalších. Hlavné zameranie je americký trh.

Na rozdiel od 123TV ponúka USTVGO na svojich webových stránkach TV sprievodcu. Pomocou toho môžete nájsť čas, v ktorom sa bude konkrétne športové podujatie vysielať.

Okrem športu vám USTVGO poskytuje prístup k 94 ďalším kanálom. Ide väčšinou o spravodajské, zábavné a detské kanály, ako sú Nickelodeon, MTV a MSNBC. Vďaka tomu je USTVGO jednorazovým riešením pre potreby zábavy celej rodiny.

#3 FootyBite

 • Čisté a minimalistické rozhranie
 • Málo reklám a kontextových okien
 • Žiadne presmerovanie na iné stránky
 • Pokrytie športu je mierne obmedzené

FootyBite je jednou z našich obľúbených webových stránok na streamovanie športu. Jeho rozhranie je čisté a veľmi jednoduché na používanie, s minimom reklám. Odkazy sú spoľahlivé a niektoré udalosti sú dokonca dostupné vo vysokom rozlíšení. Streamy na FootyBite sa otvárajú na samotnej webovej stránke bez akéhokoľvek presmerovania alebo vyskakovacích okien.

Ako už názov napovedá, web je primárne zameraný na streamovanie futbalových zápasov. Pokryté sú však aj iné športy ako basketbal, hokej, cyklistika a bejzbal.

Sekcia FootyNews je ďalšou užitočnou funkciou, pretože poskytuje najnovšie informácie o futbalových udalostiach z hlavných ligových súťaží a turnajov.

#4 LiveTV

 • Obľúbená webová stránka s rôznymi odkazmi
 • Skóre odkazov pomáha identifikovať najlepšie odkazy na použitie
 • Vytvorenie účtu vám umožňuje sledovať skóre a získavať stávkové kurzy
 • Ruská vláda sa pravidelne zameriava na stránky ako Live TV
 • Obsahuje aj presmerovania na iné stránky

LiveTV existuje od roku 2006 a je jednou z najspoľahlivejších stránok na streamovanie na webe. Stránka je vo viacerých jazykoch, čo je krok dopredu, keďže v minulosti bola iba v ruštine.

Medzi športy, na ktoré sa vzťahuje Live TV, patrí futbal, plávanie, tenis, basketbal a hokej. Jeho spravodajstvo o olympijských hrách patrí medzi najlepšie z tu uvedených stránok.

Niektoré skvelé funkcie odlišujú Live TV od iných bezplatných webových stránok na streamovanie športu. Poskytuje kvalitu (skóre odkazu v percentách) pre každý uvedený stream, ktorý vám pomôže určiť, ktoré z nich sú najlepšie. Môžete si vytvoriť účet, ktorý vám pomôže sledovať vaše obľúbené tímy a udalosti. Stávkové kurzy môžete získať priamo na samotnej webovej stránke.

#5 Livesport24

 • Ľahko použiteľné rozhranie
 • Široký výber športových podujatí
 • Agresívne vyskakovacie okná a reklama
 • Iba externé odkazy

LiveSport24 existuje od roku 2008 a stal sa obľúbeným portálom pre futbal, basketbal, bejzbal, futbal, dostihy, ľadový hokej a takmer všetky živé športové podujatia, aké si dokážete predstaviť.

Rozhranie je nastavené dostatočne jednoducho, môžete rolovať podľa najnovších živých vysielaní, alebo vyhľadávať športové kanály a prechádzať podľa konkrétnych športov. Zatiaľ čo použiteľnosť a funkčnosť stránky sú skvelé, budete sa musieť orientovať v niektorých agresívnych a invazívnych kontextových reklamách. Ani dobrý blokovač reklám vás nezachráni pred všetkými a aby streamy fungovali, museli sme nechať kontextovým oknám voľný priebeh. Po dokončení však nájdete vysokokvalitné a spoľahlivé streamy.

Prehliadače označia túto stránku ako „nezabezpečenú“, neobsahuje totiž SSL certifikát (protokol https). Streamy sú externé odkazy, takže pred kliknutím sa uistite, že používate VPN službu, aby ste ochránili svoje súkromie a seba pred potenciálnymi hrozbami.

Aké sú riziká používania bezplatných stránok na streamovanie športu?

Niektoré z vyššie uvedených najlepších bezplatných stránok na streamovanie filmov obsahujú pirátsky obsah. Aj keď vás technicky možno postaviť pred súd za sledovanie športu online bez licencie, je nepravdepodobné, že sa tak stane. Väčšina úsilia orgánov činných v trestnom konaní v boji proti pirátstvu sa zameriava na vlastníkov pirátskych stránok, nie na samotných používateľov.

Ako už bolo povedané, existujú skutočné riziká, o ktorých musíte vedieť, ak uvažujete o používaní bezplatných športových stránok bez práv na streamovanie. Pre začiatok, v niektorých krajinách sa váš internetový poskytovateľ môže pokúsiť ukončiť vaše internetové pripojenie, ak sa zapojíte do pirátstva. Aj keď to nie je také bežné, stalo sa to už v minulosti a v budúcnosti sa to môže stať ešte bežnejšie.

Východná Európa je napríklad neslávne známa tým, že proti pirátstvu nezasahuje. Konzumácia obsahu chráneného autorskými právami je však v mnohých krajinách stále nezákonná a vyzývame vás, aby ste sa tomu vyhýbali.

Ako bezpečne navštíviť najlepšie stránky na bezplatné streamovanie

Keď stránka na bezplatné streamovanie porušuje zákony o autorských právach, môžete sa ocitnúť v problémoch so svojím internetovým prevádzkovateľom v momente, keď začnete na platforme sledovať bezplatné filmy.

Na druhej strane, ak stránka funguje legálne, je veľká šanca, že jej obsah bude geograficky blokovaný. To znamená, že veľa používateľov k nemu nebude mať prístup bez malej pomoci.

Tu prichádza na scénu VPN služba. VPN (virtuálna súkromná sieť) skryje vašu IP adresu, anonymizuje vaše pripojenie a chráni vaše digitálne aktivity. To znamená, že pre ostatných bude oveľa ťažšie zistiť, čo robíte online.

VPN môžete jednoducho použiť na zmenu svojho virtuálneho umiestnenia. Ak chcete sledovať bezplatnú stránku na streamovanie športu, ktorá je k dispozícii iba v USA, môžete si jednoducho vybrať VPN server v USA a vychutnať si šport z pohodlia svojho gauča, či už ste v Brazílii, Turecku alebo kdekoľvek inde na svete.

Chráňte sa pri streamovaní bezplatného športu

S rastúcimi nákladmi na živobytie je platenie za viacero streamovacích stránok veľmi nákladné. Okrem toho niektoré platformy neustále zvyšujú svoje ceny.

Používatelia z celého sveta potrebujú VPN službu, aby mali prístup k legálnym bezplatným stránkam na streamovanie športu. Je to jediný spôsob, ako získať prístup k týmto webovým stránkam na streamovanie športov, z ktorých väčšina má tendenciu byť k dispozícii výlučne v USA.

To je dôvod, prečo sa teraz toľko ľudí namiesto toho obracia na najlepšie bezplatné stránky na streamovanie športov. Ak sa to rozhodnete urobiť, je dobré vybrať si jednu z najlepších sietí VPN, ktorá:

 • vás chráni pred škodlivým softvérom pri prehliadaní bezplatných filmových stránok
 • udržuje vašu IP adresu skrytú pred zvedavými očami, a to aj pred vaším poskytovateľom internetu

Majte však na pamäti, že tento článok vás chce vyzbrojiť všetkými faktami a zdrojmi spojenými s možnosťami streamovať šport zadarmo. Odporúčame vám neporušovať autorské práva.

Najčastejšie kladené otázky

Aká je najlepšia bezplatná stránka na streamovanie športu?

Pozrite si náš zoznam najlepších stránok na bezplatné streamovanie vyššie.

Je legálne sledovať šport online zadarmo?

Streamovanie športu online zadarmo môže byť legálne v závislosti od niekoľkých faktorov. Ak platforma, ktorá streamuje obsah, má naň distribučné práva, potom áno, je to legálne.

Ak však platforma streamuje obsah bez distribučných práv, potom je tento obsah nezákonný a považuje sa za pirátstvo.

Môžem sa dostať do problémov pri sledovaní bezplatného športu online?

Dôsledky porušenia autorských práv a bezplatného pozerania filmov na platformách, ktoré na ne nemajú distribučné práva, budú závisieť od toho, kde žijete. Aj keď je to vo väčšine častí sveta nezákonné, tieto zákony sa nepresadzujú jednotne.

V najhoršom prípade vás môže „priškrtiť“ váš poskytovateľ internetových služieb. Ak však používate kvalitnú VPN službu, ktorá skryje vašu reálnu IP adresu, tak je to veľmi málo pravdepodobné.

Musím pri prístupe na webové stránky na bezplatné online streamovanie športu používať VPN službu?

Áno, pri prístupe k bezplatným online stránkam na streamovanie filmov potrebujete VPN z dvoch dôvodov:

Niektoré z týchto stránok, ako napríklad BBC iPlayer, sú dostupné iba na vybraných miestach. Na prekonanie týchto obmedzení budete potrebovať sieť VPN.

Stránky, ktoré nemajú autorské práva, sa v mnohých krajinách považujú za nelegálne, pretože obsahujú pirátsky obsah. Na zmenu adresy IP pri prístupe na tieto stránky je najlepšie použiť VPN službu, aby ste sa vyhli prípadnému právnemu postihu.

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu streamovacích služieb zadarmo vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať streamovacie služby zadarmo s VPN službou
Ako začať sledovať streamovacie služby zadarmo s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA.
Prejdite na stránku streamovacej služby
Prejdite na web stránku vybranej streamovacej služby.
Sledujte filmy a seriály podľa vášho gusta
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní filmov a seriálov na vybranej platforme!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním služby, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo