Streamovacie služby zadarmo pre filmy a seriály

Dostali ste chuť pozrieť si dobrý film alebo seriál a nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze? Pozrite si aktuálny zoznam najlepších streamovacích služieb, ktoré sú dostupné úplne zadarmo.

Zázraky moderného života je ťažké ignorovať. Vďaka streamovacím platformám ako Netflix, Disney+ a HBO Max si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy a televízne programy z pohodlia svojho domova.

Problém je v tom, že nejde o bezplatné stránky na streamovanie filmov či seriálov a musíte platiť mesačné predplatné. Na prvý pohľad sa môže zdať, že nejde o veľa peňazí. Keď však zhrniete všetky svoje náklady na predplatné za streamovanie filmov, môže ísť o celkom zaujímavú čiastku. Navyše niekedy tieto platformy nemajú všetok obsah, ktorý chcete sledovať.

To je dôvod, prečo veľa ľudí uprednostňuje používanie bezplatných stránok na streamovanie filmov. Toto sú stránky, ku ktorým môže pristupovať ktokoľvek a môže ich použiť na bezplatné sledovanie filmov a seriálov cez internet. Nemusíte pritom platiť ani cent!

Bezplatné stránky na streamovanie filmov: Sú legálne?

Samotná existencia bezplatných stránok na streamovanie filmov nie je nezákonná.

Niektoré bezplatné filmové webové stránky, ktoré tu uvedieme, sú legitímne streamovacie platformy, ktoré vlastnia distribučné práva na obsah, ktorý zdieľajú.

Streamovanie obsahu chráneného autorskými právami zadarmo však môže byť v niektorých krajinách nezákonné, ak nemáte potrebné povolenia a práva. V závislosti od toho, kde sa na svete nachádzate, to môže byť úplne v poriadku alebo to môže byť považované za pirátstvo.

Našťastie existuje veľa možností, pokiaľ ide o streamovanie. Existuje veľa legálnych alternatív, platených aj bezplatných, takže filmy môžete streamovať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, aj keď máte obmedzený rozpočet alebo ak služby nie sú dostupné vo vašej krajine.

Najlepšie bezplatné stránky na streamovanie filmov

V zozname nižšie nájdete najlepšie stránky na bezplatné online streamovanie filmov, ktoré fungovali aj počas tohto kalendárneho roka. Ide o momentálne najobľúbenejšie platformy na webe, ktoré ľudia používajú na hľadanie dobrých filmov a seriálov, ktoré si môžu bezplatne pozrieť. To však neznamená, že všetky zobrazujú obsah legálne.

Bezplatné streamovacie služby sme rozdelili do dvoch kategórií. Najprv uvádzame tie, ktoré vlastnia distribučné práva na svoj obsah (Legitímne streamovacie služby zadarmo). V druhej časti sa zameriame na služby, ktoré distribučné práva na svoj obsah nemajú (Streamovacie služby zadarmo bez distribučných práv).

Legitímne streamovacie služby zadarmo

#1 Crackle – Streamujte bezplatné filmy od Sony Pictures

+ Žiadny nelegálny obsah
+ Pestrá knižnica s množstvom kategórií
+ Nízke prerušovanie reklamov

– Žiadny plán predplatného
– Zastarané rozhranie

Crackle, niekedy označovaný aj ako Sony Crackle, odkedy ho spoločnosť Sony kúpila v roku 2006, je nenápadná bezplatná služba streamovania. Je to škoda, pretože je na sto percent legitímna a má rozmanitú knižnicu ideálnu na sledovanie filmov online. Obsahuje bezplatné filmy a televízne seriály z obľúbených štúdií ako Lionsgate, MGM, Sony Pictures a DreamWorks.

Pokiaľ ide o bezplatné stránky na streamovanie filmov, Sony Crackle vyzerá skvele a ľahko sa v ňom orientuje. Porovnajte to s inými bezplatnými filmovými webmi, ktoré sú normálne prevádzkované s obmedzeným rozpočtom. Je však k dispozícii iba v niekoľkých krajinách, takže ak chcete sledovať Crackle kdekoľvek na svete, na získanie IP adresy v USA budete potrebovať VPN službu.

Crackle nemá model predplatného, ​​ale reklamy na platforme nie sú až také zlé. Môžete si vychutnať akýkoľvek typ obsahu, ktorý ponúka Sony Pictures, od klasiky až po novšie vydania.

Crackle odblokujete napríklad s overenou službou Surfshark VPN:

Surfshark VPN

2,30 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#2 Tubi – legitímny zážitok zo streamovania s minimom reklám

+ Distribučné práva
+ Prístup k obsahu od Fox Corporation
+ Slušná knižnica

– Žiadny plán predplatného
– Viac reklám ako u konkurentov

Tubi je ďalšia bezplatná platforma na streamovanie filmov, ktorá vlastní vysielacie práva na všetok svoj obsah, takže ide o legitímnu streamovaciu službu. Na Tubi môžete sledovať bezplatné filmy bez toho, aby ste porušili zákon. Túto platformu vlastní Fox Corporation a existuje od roku 2014. Obsahuje médiá od veľkých mien zábavného priemyslu, ako sú Paramount, MGM a Warner Bros.

Rovnako ako Peacock je však aj Tubi k dispozícii iba v USA, takže ak k nemu chcete získať prístup, budete musieť použiť IP adresu so sídlom v USA. Zabezpečte si preto predplatné kvalitnej VPN služby.

Na rozdiel od Peacock sa nemôžete prihlásiť na odber prémiového obsahu a zbaviť sa reklám. Ak používate Tubi, musíte jednoducho sledovať aj reklamy.

Tubi odblokujete napríklad s overenou službou NordVPN:

NordVPN

3,49 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#3 Amazon Freevee (predtým IMDb TV) – Spoľahlivý a rýchly filmový web s dobrými titulmi

+ Legitímna platforma
+ Prehrávač médií s rýchlym načítaním
+ Obsahuje veľa informácií o filmoch

– Nie je to veľká zbierka filmov a seriálov

Ak ste niekedy zadali do Googlu názov filmu, seriálu, režiséra alebo herca, pravdepodobne ste už počuli o IMDb. Je to adresár informácií o akomkoľvek filme, ktorý vám zároveň môže pomôcť nájsť dobré filmy na pozeranie.

Služba odštartovala v januári 2019 ako IMDb Freedive, o päť mesiacov neskôr sa premenovala na IMDb TV a v apríli 2022 bola premenovaná na súčasný názov – Amazon Freevee. Od akvizície spoločnosťou Amazon už IMDb TV nie je priamo na stránke IMDb, ale používatelia si stále môžu vychutnať jej knižnicu priamo na Amazone.

Freevee je bezplatná platforma na streamovanie. Rovnako ako Peacock alebo Tubi umožňuje používateľom sledovať filmy online zadarmo úplne legálnym spôsobom. Je však k dispozícii iba v USA, takže ak k nej chcete získať prístup, budete potrebovať VPN službu.

To, že IMDb TV vlastní Amazon, neznamená, že rozmanitosť obsahu je taká veľká ako na Amazon Prime. Je to podstatne menšia zbierka filmov a seriálov. Na druhej strane – služba je úplne zadarmo.

Amazon Freevee odblokujete napríklad s overenou službou Atlas VPN:

Atlas VPN

1,71 € 9,69 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#4 Vudu – vznikajúca legitímna bezplatná filmová webová stránka

+ Legitímna a bezplatná stránka na streamovanie
+ Možnosť nákupu a prenájmu titulov za dobré ceny

– Malá knižnica
– Neobsahuje veľa nových titulov

Vudu je skvelá legitímna služba streamovania filmov. Bohužiaľ, nemá rozsiahlu knižnicu a pravdepodobne tu nenájdete najnovšie vydania filmov. Napriek tomu je to stále jedna z najlepších stránok na bezplatné streamovanie, ktoré zobrazujú iba legitímny obsah.

Je to skvelý spôsob, ako sledovať filmy online bez toho, aby vás neustále rušili reklamy. Nie všetok obsah na Vudu je možné sledovať zadarmo, ale pomocou Vudu si môžete kúpiť alebo prenajať jednotlivé filmy a televízne programy za veľmi nízke ceny.

Ako vždy, má to háčik. Vudu funguje iba v USA. Ak žijete kdekoľvek inde, na prístup k nemu budete potrebovať VPN službu, keďže potrebujete americkú IP adresu. Vudu odblokujete napríklad s overenou službou Surfshark VPN:

Surfshark VPN

2,30 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#5 YouTube – Najpopulárnejšia streamovacia platforma na svete s veľkou zbierkou starších titulov

+ Najväčšia platforma na streamovanie videa na internete
+ Veľký výber starších titulov
+ Exkluzívny obsah od nezávislých vývojárov

– Celkom dotieravá svojimi reklamami
– Žiadne novinky

Boli by sme veľmi prekvapení, keby ste o YouTube v živote nepočuli. Je to najpopulárnejšia platforma na streamovanie videa na internete. Možno by ste nečakali, že na YouTube nájdete filmy zadarmo. Webová stránka však často obsahuje celovečerné filmy i seriály.

Budete mať viac šťastia pri hľadaní starších titulov ako noviniek. Veci ako The FBI Files sú k dispozícii s celými sériami. Môžete tiež nájsť veľa exkluzívneho obsahu od nezávislých vývojárov, napríklad krátky film Fool’s Day.

YouTube určite nebude vašou prvou voľbou, ak chcete bezplatný prístup k filmovým novinkám, ale na platforme môžete nájsť staršie filmy zadarmo.

Americkú verziu YouTube, v ktorej nájdete filmy zadarmo, odblokujete napríklad s overenou službou NordVPN:

NordVPN

3,49 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#6 Internet Archive – Najlepšia stránka na sledovanie klasiky

+ Špeciálna knižnica klasických filmov, pravdepodobne nedostupná nikde inde
+ Žiadne reklamy
+ Úplne legálne

Milujete staršie klasiky? Potom je pre vás Internet Archive tou pravou filmovou stránkou. Všetok obsah na stránke je autorizovaný. Obsahuje klasické filmy, ku ktorým nie sú potrebné žiadne distribučné práva. Ak hľadáte najnovší letný trhák, na tejto platforme nie je nič pre vás.

Na druhej strane, ak máte radi klasické filmy, skúste to. Ak potrebujete ešte viac presvedčiť, tak vedzte, že Internet Archive neobsahuje žiadne reklamy a je úplne zadarmo pre každého.

Na Internet Archive nájdete milióny multimediálnych produkcií s historickou hodnotou.

#7 Pluto TV – Najlepšia možnosť na sledovanie filmov a relácií zo siete Viacom

+ Skvelá knižnica obsahu od obľúbených distribútorov
+ Málo reklám
+ Legálne prevádzkované

– Načasovanie reklám nie je najvhodnejšie
+ Žiadne platené možnosti predplatného

PlutoTV je ďalšou platformou, ktorá je vlastnená a prevádzkovaná legálne. Je súčasťou rodiny ViacomCBS a umožňuje vám sledovať najlepšie filmy a televízne seriály od spoločností ako MTV, Nickelodeon a Comedy Central.

Nemá model predplatného, takže si PlutoTV môžete vychutnať iba zadarmo. Dobrá vec je, že má veľmi málo reklám. Počas svojho obsahu budete musieť občas sledovať reklamnú prestávku, ale nie sú tu žiadne vyskakovacie okná ani bannery.

Ak nie ste z USA, na prístup k nemu budete potrebovať VPN službu. Pluto TV odblokujete napríklad s overenou službou Atlas VPN:

Atlas VPN

1,71 € 9,69 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#8 Xumo TV – Sledujte živé televízne vysielanie i bezplatné filmy

+ Prevádzkované legálne
+ Zobrazuje živý obsah, ako aj filmy na požiadanie
+ Dostupné na viacerých zariadeniach

– Malá knižnica
– Trochu mätúce rozhranie

Xumo TV je ďalšou legálnou platformou na streamovanie, ale je obsahovo podstatne ľahšia. Keďže za službou nestojí žiadna veľká spoločnosť, Xumo sa snaží prilákať obrovské publikum, aby pokryl svoje náklady. Napriek tomu ponúka filmy na požiadanie i živý obsah a je k dispozícii na viacerých zariadeniach.

Nečakajte veľa, pokiaľ ide o rozmanitosť obsahu. Pre nových používateľov môže byť jeho rozhranie tiež dosť mätúce.

Bohužiaľ, Xumo je prístupné iba z USA. Ak ho chcete vyskúšať mimo USA, tak budete musieť použiť VPN službu. Xumo odblokujete napríklad s overenou službou Surfshark VPN:

Surfshark VPN

2,30 € 12,95 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

#9 ConTV – Najlepšia stránka na streamovanie pre fanúšikov Comic-Con

+ Úplne legálna webová stránka
+ Na sledovanie väčšiny filmov nie je potrebná žiadna registrácia ani prihlásenie
+ Ideálne na sledovanie obsahu súvisiaceho s Comic-Con

– Stránka môže byť trochu neprehľadná

Táto služba na našom zozname by mala osloviť fanúšikov Comic-Conu. ConTV je jedinečná medzi stránkami na streamovanie filmov, pretože je venovaná výlučne filmom, televíznym seriálom a inému obsahu, ktorý je obľúbený u fanúšikov Comic-Con. To zahŕňa anime, kultové filmy a filmy o klasických bojových umeniach.

Táto stránka je úplne zadarmo a nemusíte si ani vytvoriť účet, aby ste mohli začať sledovať svoje obľúbené filmy. Webová stránka ConTV nie je najjednoduchšia na používanie. Ale no tak, je to predsa bezplatná služba.

ConTV je k dispozícii iba v Spojených štátoch. Takže ak sa k nej pokúšate dostať odinakiaľ, budete musieť použiť VPN službu. ConTV odblokujete napríklad s overenou službou NordVPN:

NordVPN

3,49 € 11,99 €
Skvelá zľava pri dlhodobom predplatnom pre čitateľov portálu VPN365. Zľavový kupón sa aplikuje automaticky po kliknutí na tlačidlo.

Streamovacie služby zadarmo bez distribučných práv

#1 Cineb – Skvelá kategorizácia a klasifikácia bezplatných filmov

+ Dobré aktualizácie obsahu
+ Skvelá kategorizácia obsahu a personalizácia
+ Nízke narušovanie reklamou

– Neprehľadné rozhranie v niektorých sekciách
– Žiadne distribučné práva

Cineb je relatívne nová stránka na bezplatné streamovanie, ktorá sa v tomto odvetví snaží presadiť. Má pekný minimalistický dizajn, slušnú kvalitu videa a pomerne nízky počet reklám, vďaka čomu je to skvelá stránka na sledovanie filmov online.

Okrem toho má na hlavnej stránke aj sekciu Trendy a má slušný počet kategórií. Cineb sa snaží zarábať na nových publikách personalizáciou obsahu. Navyše obsahuje množstvo noviniek, ktoré nahráva ihneď, ako sa k nim dostane. Niektoré sekcie sú trocha neprehľadné.

Ako väčšina bezplatných streamingových stránok z tejto kategórie, Cineb nevlastní distribučné práva na svoj obsah, takže sledovanie filmov a seriálov na tejto platforme sa v mnohých krajinách považuje za nezákonné.

#2 SolarMovie – Bezplatná filmová webová stránka s najlepším prispôsobením

+ Silné možnosti prispôsobenia
+ Slušná knižnica titulov
+ Dobrá kategorizácia

– Rozhranie môže byť pre niekoho príliš komplikované
– Veľa reklám
– Žiadne distribučné práva

Rovnako ako Cineb, SolarMovie je novým hráčom na scéne, ale vďaka personalizácii si získava veľkú popularitu. Používatelia ocenia, aké ľahké je triediť médiá podľa žánru, krajiny a dátumu uvedenia, pričom si môžete vybrať z niekoľkých kategórií vrátane anime, fantasy, mytológie, sci-fi a mnohých ďalších.

Ale to môže byť niekedy dvojsečná zbraň. Silná personalizácia a kategorizácia bezplatných filmov a seriálov môže znamenať, že rozhranie SolarMovie sa na začiatku môže niekomu zdať príliš komplikované. Nehovoriac o tom, že reklamy na platforme môžu byť naozaj otravné. Stále je to však slušná webová stránka pre každého, kto má záujem o bezplatné streamovanie.

Stránka nevlastní distribučné práva na filmy a seriály uvedené na svojich webových stránkach.

#3 MovieStars – Streamujte bezplatné filmy s veľmi malým počtom reklám

+ Veľmi malý počet reklám
+ Pomalé nahrávanie nového obsahu
+ Nie veľmi pôsobivá knižnica

– Žiadne distribučné práva

MovieStars je celkom nenápadná stránka na bezplatné streamovanie. V dobrý deň získa okolo desať percent publika ako jeho konkurencia. My ho však zaradíme do nášho zoznamu vďaka veľmi nízkemu obsahu otravnej reklamy. Ktokoľvek, koho obťažujú rušivé reklamy pri pozeraní filmov online, sa na MovieStars dobre zabaví.

Nemá však distribučné práva na žiadny z filmov a televíznych seriálov na svojej webovej stránke. Zdá sa tiež, že MovieStars nie sú práve najlepšou stránkou pre novinky. Chvíľu trvá, kým sa na ich platforme objaví nový obsah.

4# AZMovies – Populárna webová stránka s rozsiahlou zbierkou bezplatných filmov

+ Populárna platforma s veľkou knižnicou filmov

– Žiadne seriály
– Žiadne distribučné práva
– Má otravné reklamy

AZMovies je jednou z najpopulárnejších bezplatných platforiem na streamovanie a existuje už dlho. Obsahuje tisícky filmov a každý mesiac ho sleduje obrovské množstvo ľudí.

Bohužiaľ, to je takmer všetko, čo má AZMovies k dispozícii. Neobsahuje žiadne seriály, iba filmy. Reklamy na stránke môžu byť dosť nepríjemné. Nehovoriac o tom, že AZMovies funguje mimo hraníc zákona.

#5 FlixTor – Aktualizovaná knižnica s niekoľkými bezplatnými filmami v HD

+ Vysoká kvalita súborov
+ Obrovská knižnica

– Nejde o legitímnu platformu na streamovanie
– Nízke narušenia reklamov

FlixTor je jednou z najpopulárnejších stránok na bezplatné streamovanie, pokiaľ ide o vyhľadávanie najnovších filmov zadarmo. Má plynulé rozhranie, vysokokvalitné filmy a seriály. Knižnica titulov je obrovská. Je v podstate zaručené, že ak hľadáte titul na FlixTor, nájdete ho vo vysokom rozlíšení. Reklamy tiež nie sú príliš rušivé.

Flixtor však nie je legitímna platforma na streamovanie. Sledovanie vášho obľúbeného titulu na ňom je možné považovať za pirátstvo, aj preto odporúčame použiť namiesto toho jednu z legitímnych alternatív v tomto zozname.

#5 USTV Go – webová stránka pre vopred naplánované vysielanie podľa kanálov

+ Zaujímavý pohľad na bezplatné online streamovanie
+ Žiadne reklamy
+ Zobrazuje exkluzívny obsah káblového vysielania

– Zastaraný vizuálny štýl
– Nejde o legitímnu platformu

Skutočný televízny zážitok na webe. USTV Go obsahuje obsah exkluzívnych kanálov káblových operátorov v USA. Všetko je to úplne zadarmo a platforma nemá absolútne žiadne reklamy, ktoré by vás obťažovali.

Bohužiaľ, USTV Go má veľmi zastaraný vizuálny štýl. Nemá ani logo. Navigácia je dosť neohrabaná a je viac než pravdepodobné, že narazíte na nejaké chyby. Navyše nemá právo distribuovať káblový obsah online, takže prezeranie obsahu na USTV Go sa považuje za pirátstvo.

#6 StreamM4u – Ponúka zážitok úplne bez reklám

+ Žiadne reklamy

– Malá knižnica
– Neohrabané rozhranie
– Nejde o legitímny obsah

StreamM4u pristane na našom zozname najlepších bezplatných stránok na streamovanie filmov vďaka svojej knižnici bez reklám. Nemá najväčší výber bezplatných filmov, nie je najkrajší a nie všetky súbory majú vysokú kvalitu. Stačí povedať, že nejde o prvú možnosť pri hľadaní bezplatných stránok na streamovanie filmov. Ale je to zadarmo, takže ľudia platformu stále používajú.

Pre ľudí, ktorí nenávidia reklamy, je StreamM4u skvelou alternatívou bezplatného streamovania. Majte však na pamäti, že StreamM4u nie je legitímna platforma. Prístup na stránku a konzumácia obsahu chráneného autorskými právami je v mnohých krajinách nezákonné a mohla by vás dostať do problémov. Používajte preto kvalitnú VPN službu.

#7 Music HQ – Skvelý vyhľadávač, ktorý vám pomôže objaviť tie najlepšie filmy

+ Skvelá používateľská skúsenosť
+ Žiadne kontextové reklamy

– Obsahuje bannerové reklamy
– Nejde o legitímny obsah

Napriek tomu, čo by názov mohol naznačovať, Music HQ nie je stránka na streamovanie hudby. Je to bezplatná stránka na streamovanie filmov a seriálov s veľmi silným vyhľadávacím nástrojom (a veľmi príjemným nočným režimom).

Najlepšie na tom je, že nemá žiadne vyskakovacie reklamy, iba príležitostnú bannerovú reklamu. Keď to všetko spočítate, Music HQ vyniká medzi stránkami na bezplatné streamovanie vďaka skvelému používateľskému zážitku.

Music HQ nemá distribučné práva na obsah, ktorý obsahuje. Streamovanie obsahu z vašej krajiny by sa mohlo považovať za nezákonné. Odporúčame jednu z legitímnych alternatív v tomto zozname.

#8 YesMovies – Skvelá webová stránka na streamovanie bezplatných filmov online

+ Skvelá navigácia
+ Obrovská knižnica
+ Možnosti personalizácie

– Množstvo reklám
– Nelegitímna platforma

Ak by YesMovies bola legitímna stránka, bola by to pochúťka. Má priateľské rozhranie, dobrú navigáciu a obrovskú knižnicu s tisíckami bezplatných filmov a televíznych seriálov. Je to populárna stránka na bezplatné streamovanie filmov a má dokonca aj funkcie prispôsobenia, napríklad zoznam obľúbených titulov.

Okrem toho je ľahké vyhľadávať tituly. Máte k dispozícii vyhľadávací panel, aby ste našli presne to, čo hľadáte. Určite je to osviežujúca zmena.

Jedinou nevýhodou je, že YesMovies je mimoriadne rušivá svojimi reklamami. Budete zatvárať kontextové okná vľavo a vpravo predtým, než si na nej budete môcť vychutnať svoju obľúbený seriál alebo film. Okrem toho obsahuje nepovolené streamy, ktoré by sa v niektorých krajinách mohli považovať za nezákonné.

#9 123moviesgo – Najlepšia bezplatná filmová stránka na nájdenie noviniek

+ Obrovská rozmanitosť obsahu
+ Množstvo noviniek
+ Krásna stránka

– Zlá používateľská skúsenosť kvôli reklamám
– Nie je legitímnou platformou

123moviesgo je populárna filmová stránka s obrovskou knižnicou bezplatných filmov. Okrem existujúcich titulov je tiež známa tým, že veľmi rýchlo obsahuje najnovšie tituly. Majú dokonca aj uniknutý obsah, ktorý ešte nie je oficiálne zverejnený. Táto obrovská knižnica s množstvom nových filmov na streamovanie je veľmi silnou stránkou. Má tiež intuitívne rozhranie a čistý dizajn a video obsah má pomerne slušnú kvalitu.

Jediný problém spočíva v používateľskej skúsenosti. Reklamy môžu byť občas otravné a pokus o spustenie relácie môže byť únavný – dostanete najprv niekoľko reklám, kým si budete môcť vychutnať obsah, ktorý hľadáte. Okrem toho 123moviesgo nemá práva na streamovanie relácií, ktoré ponúka, takže používanie platformy môže byť považované za nezákonné.

#10 Afdah – Veľká zbierka filmov vo vysokom rozlíšení s malým počtom reklám

+ Vysokokvalitné súbory
+ Rozsiahla knižnica
+ Nízke narušenie reklamami

– Nefunguje legitímne

Afdah je jedným z najpopulárnejších webov na bezplatné online streamovanie filmov, pričom udržiava trend nízkeho narušovania reklamami. Má rozsiahlu knižnicu, ktorá ponúka kvalitu vo vysokom rozlíšení pre všetky svoje filmy a seriály. Iba príležitostne obsahuje kontextovú reklamu. Aj keď môže byť názov ťažšie zapamätateľný, zážitok na platforme je výrazný.

Bohužiaľ, Afdah je v mnohých krajinách stále nelegálna platforma. Nemá žiadne distribučné práva na obsah, ktorý ponúka, takže ak chcete sledovať legitímny obsah pri streamovaní bezplatných filmov online, pozrite si kategóriu legitímnych stránok.

Teraz sa platforma volá Afdah 2, hoci obsah je stále veľmi rovnaký.

BONUS – Nájdite svoj film alebo seriál na internete veľmi rýchlo

MyBundleTV – Váš kompletný adresár pre bezplatné filmy a seriály na webe

Veľký adresár filmov a seriálov s rýchlym prehľadom možností streamovania – aj tak by sa dala v skratke opísať služba MyBundleTV.

MyBundleTV nehostí svoje vlastné videá, ale namiesto toho je to bezplatná stránka, ktorá vám pomôže nájsť platformu, kde si môžete vychutnať konkrétne časti svojho obľúbeného seriálu alebo prehrať nejaký film. Funguje ako adresár alebo stránka so zoznamom platforiem na bezplatné i platené streamovanie filmov.

Ľudia používajú túto službu na nájdenie najlepšieho zdroja obsahu, ktorý hľadajú. V podstate vám povie, kde môžete sledovať filmy online zadarmo a ako k nim pristupovať. Vďaka obrovskému adresáru, akým je MyBundleTV, návštevníci zaručene nájdu film, ktorý hľadajú, a to aj v rozlíšení 4K.

Len majte na pamäti, že nie všetky zdroje filmov zobrazené na tejto stránke sú zadarmo. Ak napríklad vyhľadáte film „Black Widow“, zobrazí sa ako možnosť iba Disney+, čo nie je bezplatná stránka na streamovanie. Na druhej strane vám presne povie, koľko môžete očakávať, že zaplatíte, ak chcete sledovať nejaký film alebo televíznu reláciu.

Aké sú riziká používania bezplatných stránok na streamovanie filmov?

Niektoré z vyššie uvedených najlepších bezplatných stránok na streamovanie filmov obsahujú pirátsky obsah. Aj keď vás technicky možno postaviť pred súd za sledovanie bezplatných filmov online, je nepravdepodobné, že sa tak stane. Väčšina úsilia orgánov činných v trestnom konaní v boji proti pirátstvu sa zameriava na vlastníkov pirátskych stránok, nie na samotných používateľov.

Ako už bolo povedané, existujú skutočné riziká, o ktorých musíte vedieť, ak uvažujete o používaní bezplatných filmových stránok bez práv na streamovanie. Pre začiatok, v niektorých krajinách sa váš internetový poskytovateľ môže pokúsiť ukončiť vaše internetové pripojenie, ak sa zapojíte do pirátstva. Aj keď to nie je také bežné, stalo sa to už v minulosti a v budúcnosti sa to môže stať ešte bežnejšie.

Východná Európa je napríklad neslávne známa tým, že proti pirátstvu nezasahuje. Konzumácia obsahu chráneného autorskými právami je však v mnohých krajinách stále nezákonná a vyzývame vás, aby ste sa tomu vyhýbali.

Ako bezpečne navštíviť najlepšie stránky na bezplatné streamovanie

Keď stránka na bezplatné streamovanie porušuje zákony o autorských právach, môžete sa ocitnúť v problémoch so svojím internetovým prevádzkovateľom v momente, keď začnete na platforme sledovať bezplatné filmy.

Na druhej strane, ak stránka funguje legálne, je veľká šanca, že jej obsah bude geograficky blokovaný. To znamená, že veľa používateľov k nemu nebude mať prístup bez malej pomoci.

Tu prichádza na scénu VPN služba. VPN (virtuálna súkromná sieť) skryje vašu IP adresu, anonymizuje vaše pripojenie a chráni vaše digitálne aktivity. To znamená, že pre ostatných bude oveľa ťažšie zistiť, čo robíte online.

VPN môžete jednoducho použiť na zmenu svojho virtuálneho umiestnenia. Ak chcete sledovať bezplatnú stránku na streamovanie filmov, ktorá je k dispozícii iba v USA, môžete si jednoducho vybrať VPN server v USA a vychutnať si filmy z pohodlia svojho gauča, či už ste v Brazílii, Turecku alebo kdekoľvek inde na svete.

Chráňte sa pri streamovaní bezplatných filmov

S rastúcimi nákladmi na živobytie je platenie za viacero streamovacích stránok veľmi nákladné. Okrem toho niektoré platformy neustále zvyšujú svoje ceny.

Používatelia z celého sveta potrebujú VPN službu, aby mali prístup k legálnym bezplatným stránkam na streamovanie filmov. Je to jediný spôsob, ako získať prístup k týmto webovým stránkam na streamovanie filmov, z ktorých väčšina má tendenciu byť k dispozícii výlučne v USA.

To je dôvod, prečo sa teraz toľko ľudí namiesto toho obracia na najlepšie bezplatné stránky na streamovanie filmov. Ak sa to rozhodnete urobiť, je dobré vybrať si jednu z najlepších sietí VPN, ktorá:

  • vás chráni pred škodlivým softvérom pri prehliadaní bezplatných filmových stránok
  • udržuje vašu IP adresu skrytú pred zvedavými očami, a to aj pred vaším poskytovateľom internetu

Majte však na pamäti, že tento článok vás chce vyzbrojiť všetkými faktami a zdrojmi spojenými s možnosťami streamovať filmy zadarmo. Odporúčame vám neporušovať autorské práva.

Najčastejšie kladené otázky

Aká je najlepšia bezplatná stránka na streamovanie filmov?

Peacock TV má jednu z najväčších legitímnych knižníc pre filmových a televíznych fanúšikov. Je to všetko zadarmo, za predpokladu, že budete sledovať ich reklamy. S pomocou VPN k nej máte prístup, aj keď nežijete v USA. Ak Peacock nemá filmy alebo televízne programy, ktoré hľadáte, pozrite si náš zoznam najlepších stránok na bezplatné streamovanie.

Je legálne sledovať filmy online zadarmo?

Streamovanie filmov a televíznych relácií online zadarmo môže byť legálne v závislosti od niekoľkých faktorov. Ak platforma, ktorá streamuje obsah, má naň distribučné práva, potom áno, je to legálne.

Ak však platforma streamuje obsah bez distribučných práv, potom je tento obsah nezákonný a považuje sa za pirátstvo.

Môžem sa dostať do problémov pri sledovaní bezplatných filmov online?

Dôsledky porušenia autorských práv a bezplatného pozerania filmov na platformách, ktoré na ne nemajú distribučné práva, budú závisieť od toho, kde žijete. Aj keď je to vo väčšine častí sveta nezákonné, tieto zákony sa nepresadzujú jednotne.

V najhoršom prípade vás môže „priškrtiť“ váš poskytovateľ internetových služieb. Ak však používate kvalitnú VPN službu, ktorá skryje vašu reálnu IP adresu, tak je to veľmi málo pravdepodobné.

Musím pri prístupe na webové stránky na bezplatné online streamovanie filmov používať VPN službu?

Áno, pri prístupe k bezplatným online stránkam na streamovanie filmov potrebujete VPN z dvoch dôvodov:

Niektoré z týchto stránok, ako napríklad Peacock TV, sú dostupné iba na vybraných miestach. Na prekonanie týchto obmedzení budete potrebovať sieť VPN.

Stránky, ktoré nemajú autorské práva k titulom, sa v mnohých krajinách považujú za nelegálne, pretože obsahujú pirátsky obsah. Na zmenu adresy IP pri prístupe na tieto stránky je najlepšie použiť VPN službu, aby ste sa vyhli prípadnému právnemu postihu.

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu streamovacích služieb zadarmo vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať streamovacie služby zadarmo s VPN službou
Ako začať sledovať streamovacie služby zadarmo s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA.
Prejdite na stránku streamovacej služby
Prejdite na web stránku vybranej streamovacej služby.
Sledujte filmy a seriály podľa vášho gusta
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní filmov a seriálov na vybranej platforme!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním služby, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo