VPN pre streamovanie obsahu

Okrem tradičnejšieho používania VPN ako online bezpečnostného softvéru sa VPN služby stali fantastickými nástrojmi pre ľudí, ktorí milujú online streamovanie televíznych programov.

Je to preto, že streamingové siete VPN vám umožňujú presmerovať všetok váš internetový prenos cez bezpečný server, ktorý sa nachádza v úplne inej krajine, než kde sa reálne fyzicky nachádzate. To sa naozaj hodí, ak ste na dovolenke alebo pracujete v zahraničí a zistíte, že geografické obmedzenia vám bránia sledovať váš obľúbený televízny obsah. Zapnite VPN, pripojte sa k serveru vo vašej krajine a môžete streamovať, ako keby ste sedeli doma na vlastnej pohovke.

Niektorí ľudia tiež používajú VPN siete na streamovanie obsahu, ktorý zvyčajne nie je dostupný v ich domovskej krajine. Napríklad prístup k americkému Netflixu alebo streamovanie BBC iPlayer mimo Veľkej Británie. Týmto spôsobom si môžete užívať Netflix, Disney+, Hulu, BBC iPlayer, ESPN+, DAZN, Paramount, Showtime a ďalšie svetové streamovacie služby úplne bez obmedzenia.

K svojim obľúbeným streamovacím aplikáciám tak môžete pristupovať bezpečne kdekoľvek a kedykoľvek cez overené a rýchle VPN služby. Nie každá VPN služba je kvalitná, takže nájdenie tej správnej by mohlo vyžadovať značné množstvo pokusov a omylov. Túto prácu sme však kompletne urobili za Vás a tie najlepšie VPN služby pre streaming nájdete v tabuľke nižšie.

VPN služby nezahŕňajú účet a predplatné na samotné streamovacie služby. Účet a predplatné si musíte zabezpečiť samostatne priamo na stránke príslušnej streamovacej služby. VPN služby sú platformou, ktorá Vám umožní sledovať streamovaciu službu bez ohľadu na Vaše aktuálne umiestnenie.

Ako streamovať zahraničné TeleVízne služby
Štyri jednoduché kroky, aby ste mohli začať sledovať filmy, seriály či športové prenosy na streamovacích službách.
Vyberte si kvalitnú rýchlu VPN službu
Vytvorte si účet u kvalitného poskytovateľa VPN služieb. Pre účely streamovania odporúčame jednu z trojice NordVPN, Surfshark VPN alebo Proton VPN. Predplatné je možné získať už od 2 EUR za mesiac používania.
Stiahnite si VPN aplikáciu
Stiahnite a nainštalujte si VPN aplikáciu pre Váš operačný systém. V ponuke horeuvedených služieb sú k dispozícii aplikácie pre Windows, iOS, Android, macOS, Linux, Chrome, Firefox, FireTV, Apple TV, smart TV, Xbox či Playstation.
Pripojte sa k vybranému VPN serveru
Spustite VPN aplikáciu, ktorá bude bežať na pozadí a pripojte sa k jednomu z desiatok serverov, ktoré umožňujú streamovanie bez ohľadu na Vaše aktuálne umiestnenie. (Ak chcete napríklad sledovať americkú knižnicu Netflixu, tak sa pripojíte cez americký VPN server.)
Užívajte si streamovaciu službu
Teraz sa už stačí prihlásiť k vybranej streamovacej službe a sledovať svoje obľúbené programy. Prajeme príjemnú zábavu!

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo