Zattoo – ako vyťažiť maximum zo streamovacej služby použitím VPN

Zattoo je aktuálne dostupná iba vo Švajčiarsku, Nemecku a Rakúsku. Ak si chcete túto skvelú platformu vyskúšať v inej krajine, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá dokáže odblokovať obsah jej bohatej knižnice.

Zattoo cez VPN

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu Zattoo vo viacerých krajinách poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať zattoo s VPN službou
Ako začať sledovať streamovaciu službu Zattoo s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
ProtonVPN so zľavou až 50% za 3,99 € mesačne
ExpressVPN so zľavou až 49% za 6,67 $ mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému vo Švajčiarsku, Nemecku alebo Rakúsku.
Vytvorte si účet v Zattoo
Ak chcete sledovať službu Zattoo, budete si potrebovať vytvoriť účet pre túto službu.

Základná verzia Zattoo je zadarmo.
Sledujte a užívajte si zábavu so Zattoo
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní služby Zattoo!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním Zattoo, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služba Zattoo nemusí vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Poskytovateľ živého televízneho vysielania Zattoo vám ponúka mimoriadne rozmanitú škálu kanálov a funkcií. Platforma funguje na takmer každom zariadení a ponúka praktické doplnkové funkcie. Dobre premyslená aplikácia vrátane praktického režimu obraz v obraze zaujme najmä na smartfónoch a tabletoch.

Ako pri každej službe streamovania televízie, aj tu potrebujete internetové pripojenie, aby ste mohli používať Zattoo. Ako koncové zariadenie môže slúžiť váš inteligentný televízor, počítač alebo smartfón. Ak aplikácia nie je predinštalovaná vo vašom inteligentnom televízore, zvyčajne si ju môžete stiahnuť z príslušných obchodov s aplikáciami. Zattoo môžete použiť aj so zariadením Amazon Firestick.

Dostupnosť a cena

Zattoo je v základnej verzii zadarmo. Platforma ponúka viac ako 190 kanálov zadarmo vo Švajčiarsku a viac ako 120 kanálov zadarmo v Nemecku. V Rakúsku sú k dispozícii iba platené verzie služby. Ak si chcete vyskúšať kvalitu platenej verzie, môžete využiť skúšobnú verziu až 30 dní zadarmo.

Ako funguje Zattoo

Nezáleží na tom, na ktorom zariadení Zattoo používate, jeho nastavenie je veľmi jednoduché. Ak dokončíte registráciu cez webový prehliadač, budete presmerovaní priamo na príslušnú webovú aplikáciu. Voliteľne vám služba navrhne, aby ste si stiahli príslušnú počítačovú aplikáciu pre Windows alebo macOS. Keďže Zattoo je založené na štandarde HTML 5, streamy sa spúšťajú v prehliadači bez ďalšej inštalácie.

Pozitívny je aj dizajn Zattoo. V tmavých farbách sa pohybujete v logicky štruktúrovaných ponukách a vyhľadávate stanice pomocou vstavanej funkcie filtra. Poskytovateľ vám zobrazuje aktuálne a nadchádzajúce televízne relácie a umožňuje vám zobraziť statický obraz každého kanála v živom prehľade.

Ovládanie na smartfóne alebo tablete je vďaka dotykovému vstupu ešte intuitívnejšie a používateľský zážitok dopĺňajú funkcie ako prehrávanie obrazu v obraze. Je to veľmi praktická funkcia, ktorá nám u iných poskytovateľov živého televízneho vysielania chýba.

Zattoo ponúka množstvo kanálov

Počet kanálov na platforme Zattoo je pôsobivý. Vo švajčiarskej verzii získate až 193 kanálov zadarmo v SD kvalite. Celý zoznam nájdete tu (v stĺpci FREE). Ak si predplatíte program PREMIUM, získate až 294 kanálov, z toho 197 v HD kvalite. Program ULTIMATE obsahuje tiež 294 kanálov, ale až 80 z nich je vo Full HD kvalite.

Vo švajčiarskej verzii služby nájdete kanály ako ARD, ZDF, RTL, PRO 7, SAT 1, VOX, ale aj ORF 1 a ORF 2, športové kanály Eurosport 1 a Sport 1 a množstvo ďalších detských, dokumentárnych či spravodajských kanálov.

Cudzojazyčné kanály prostredníctvom doplnkového balíka

Služba ponúka aj poľské, talianske, turecké a mnohé ďalšie kanály v rámci doplnkových balíkov. Tieto sú však za príplatok. Napríklad chorvátsky balík stojí 2,90 eura mesačne a ponúka šesť ďalších kanálov. Turecký balík stojí 6,90 eura mesačne a ponúka dvanásť kanálov.

Obsah na požiadanie v knižnici médií

Nielenže môžete sledovať programy naživo, ale k dispozícii máte aj veľkú mediálnu knižnicu. Práve tu vám televízne stanice sprístupnia programy, ktoré už boli odvysielané v minulosti. Zattoo zhromažďuje relácie a umožňuje vám ich nájsť pomocou funkcie vyhľadávania.

Môžete tiež sledovať filmy od poskytovateľa Netzkino, ktorý bol bezproblémovo integrovaný do aplikácie. Medzi ďalšie mediálne knižnice patria 7TV, Spiegel TV, Yomo, Screamtime, FilmRise, Studio Hamburg a Lighthouse.

Kvalita streamovania v SD, HD a Full HD

Pri Zattoo závisí kvalita streamovania od vášho predplatného. V bezplatnom balíku napríklad nie sú dostupné žiadne kanály v HD kvalite. Napriek tomu sa môžete tešiť na plynulé a bezpečné streamy. HD streamy od Zattoo, ktoré sú dostupné v Premium a Ultimate, boli v našich testoch veľmi kvalitné. Ak streamujete cez mobilnú sieť, môžete upraviť bitovú rýchlosť sťahovania videa.

Pre tieto zariadenia existuje aplikácia Zattoo

Zariadenia, ktoré môžete použiť na príjem Zattoo, sú rovnako rozmanité ako balíčky kanálov. Okrem aplikácií pre smartfóny a tablety môžete Zattoo sledovať aj na počítači. Zattoo môžete preniesť na veľkú obrazovku pomocou natívnej aplikácie pre televízory Samsung Smart TV, na televízoroch s Android TV, prostredníctvom streamovacích zariadení, ako sú Amazon Fire TV Stick, Google Chromecast alebo Apple TV, a prostredníctvom hernej konzoly Microsoft Xbox One. Na PlayStation sa nám aplikáciu spustiť nepodarilo.

Bezplatná verzia má jedno ďalšie obmedzenie – na smart televízoroch ju môžete sledovať iba 10 (Švajčiarsko) respektíve 30 hodín (Nemecko).

Značky:

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo