VPN a služby živého televízneho vysielania (USA)

Všetky doleuvedené služby pre živé vysielanie sú dostupné iba v rámci USA a ak ich chcete sledovať v Európe, potrebujete kvalitnú a overenú VPN službu, ktorá ich dokáže odblokovať.

Zrušenie káblovej zmluvy neznamená, že už nemôžete sledovať živé televízne vysielanie. Mnohé služby na streamovanie videa poskytujú živé kanály cez internetové pripojenie. Niektoré televízne služby sú dobré pre široké publikum, iné ponúkajú špičkové športové kanály a niektoré sa zameriavajú na zábavu a životný štýl. Všetky služby v tomto súhrne sú dostupné na mnohých platformách, vrátane mobilných zariadení, webových prehliadačov, herných konzol a zariadení na streamovanie médií.

V našich testoch si najlepšie so streamovaním obsahu živého vysielania poradili nasledujúce VPN služby:

Ako sledovať živé vysielanie s VPN službou
Ako začať sledovať živé vysielanie amerických programov s použitím VPN služby v piatich krokoch.
Získajte predplatné vybranej VPN služby
Ak ste nový používateľ, zaregistrujte sa do vybranej VPN služby a zakúpte si predplatné:

NordVPN so zľavou až 63% za 2,99 € mesačne
Surfshark VPN so zľavou až 84% za 2,05 € mesačne
Atlas VPN so zľavou až 85% za 1,45 € mesačne
Nainštalujte si VPN aplikáciu (klienta)
Musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu (klienta) pre váš operačný systém.

Svoje obľúbené relácie budete môcť bezpečne streamovať na všetkých zariadeniach, na ktorých je streamovacia služba dostupná.
Spustite VPN aplikáciu
Spustite aplikáciu (klienta) VPN služby a pripojte sa k serveru umiestnenému v USA.
Kúpte si predplatné služby živého vysielania
Ak chcete sledovať službu živého vysielania, budete potrebovať platné predplatné pre túto službu.

Cena DIRECTV STREAM začína od 69,99 USD mesačne.
Cena fuboTV je 69,99 USD mesačne.
Cena Philo je 25 USD mesačne.
Cena Hulu Live TV je 69,99 USD mesačne.
Cena Sling TV začína od 35 USD mesačne.
Cena YouTube TV je 64,99 USD mesačne.
Sledujte a užívajte si živé vysielanie
Teraz už iba oddychujte a relaxujte pri sledovaní živého vysielania!

Prajeme príjemnú zábavu!

Ak máte problémy so sledovaním služieb, skúste:

– Reštartovať VPN aplikáciu a spustiť nové VPN pripojenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača
– Použiť iný prehliadač
– Reštartovať svoje zariadenie
Vymazať vyrovnávaciu pamäť DNS

Upozornenie: Služby živého vysielania nemusia vždy fungovať. Ak ste vyskúšali všetky možnosti a stále máte problémy, skúste kontaktovať tím podpory vybranej VPN služby.

Milióny káblových a satelitných predplatiteľov nahrádzajú svoje predplatné službou online živého televízneho vysielania. Zatiaľ čo niektorí ľudia zisťujú, že video služby na požiadanie, ako sú Netflix, Hulu, Disney+ alebo Amazon Prime Video, sú dosť dobré, niekedy sa jednoducho nechcete vzdať sledovania živých televíznych kanálov alebo živých športov na ESPN a Fox Sports.

Služby streamovaného videa sú skvelou káblovou alternatívou, pričom predplatné obnovujete každý mesiac a službu môžete kedykoľvek bezplatne zrušiť. Zároveň nepotrebujete káblový box a môžete ušetriť veľa peňazí.

Po testovaní šiestich služieb živého televízneho vysielania počas tisícok hodín sme zistili, že každá služba je skvelá z rôznych dôvodov. Väčšina rozhraní je dobre navrhnutá, takmer všetky ponúkajú DVR a relácie na požiadanie a pri dobrom internetovom pripojení majú minimálnu vyrovnávaciu pamäť.

Dostupnosť a cena

Cena služieb v Európe

V Európe služby nie sú dostupné.

Cena služieb v USA

Cena DIRECTV STREAM začína od 69,99 USD mesačne.
Cena fuboTV je 69,99 USD mesačne.
Cena Philo je 25 USD mesačne.
Cena Hulu Live TV je 69,99 USD mesačne.
Cena Sling TV začína od 35 USD mesačne.
Cena YouTube TV je 64,99 USD mesačne.

Prehľad služieb živého vysielania (USA)

Základný plán Philo je najlacnejšou možnosťou, ako získať širokú škálu vysokokvalitného zábavného obsahu. Aj keď neprichádza s lokálnymi alebo športovými kanálmi, získate prístup k A&E, AMC, BET, Comedy Central, Discovery, Hallmark Channel, HGTV a MTV a ďalším kanálom za prijateľnú cenu.

Hulu Live TV ponúka balík, ktorý zahŕňa lokálne kanály, regionálne športy, národné športy (ESPN, FS1, NBCSN) a špičkové káblové kanály od A+E, Discovery (Discovery, Food Network, HGTV), Disney (Disney Channel, FX a Freeform), NBC (Bravo, E!, MSNBC), Warner Media (TNT, TBS, CNN, Adult Swim) a Fox (Fox News). Zahŕňa tiež The Disney Bundle (Disney+ a ESPN+) bez príplatku.

fuboTV má k dispozícii 27 najlepších káblových kanálov. Nebudete mať prístup ku kanálom vlastneným Turnerom (TNT, TBS, CNN atď.). Majú niekoľko ťažko dostupných regionálnych športových sietí ako MSG v New Yorku, NESN v Bostone, AT&T Sportsnet Southwest v Houstone a ROOT Sports Northwest v Seattli.

Sling TV je skvelá voľba za prijateľnú cenu, pretože obsahuje až 24 špičkových káblových kanálov. Toto je dobrý výber pre tých, ktorí chcú nejaký šport, nejaké správy a nejaký zábavný obsah za nižšiu cenu.

YouTube TV ponúka 32 najlepších káblových kanálov. Ide o pomerne komplexnú ponuku, ale na väčšine trhov nemajú k dispozícii A&E, History, Lifetime alebo RSN.

DIRECTV STREAM (ktorý bol nedávno premenovaný z AT&T TV) obsahuje 34 z 35 najlepších káblových kanálov. Najväčším dôvodom na predplatenie je to, že majú veľa ťažko dostupných regionálnych športových sietí (RSN Bally Sports/RSN Fox Sports, AT&T SportsNet, Altitude, MASN, ROOT Sports), ktoré nie sú dostupné v iných službách.

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo