Vianočná zľava od NordVPN

-69%

+ 3 extra mesiace zadarmo

30-dňová záruka vrátenia peňazí

affiliate-christmas-campaign-300x300-sk

Čo je VPN?

Skratka VPN znamená „virtuálna privátna sieť“. Je to služba, ktorá vám poskytuje bezpečný a súkromný prístup na internet. Šifrovaním pripojenia VPN sa skryje vaša IP adresa a online aktivity pred očami tretích strán a vaše údaje budú v bezpečí pred kybernetickými zločincami.

Prečo NordVPN?

Vďaka špičkovým technológiám udržiava NordVPN všetky vaše zariadenia bez škodlivého softvéru a vaše prehliadanie je v bezpečí pred cudzími očami. Na odšifrovanie vašich údajov by potreboval najvýkonnejší počítač na svete miliardy rokov…

Môžete hrať hry a sledovať videá, pretože NordVPN vám zabezpečí najlepšiu možnú rýchlosť pripojenia. Získate neobmedzený objem dát, tisícky serverov po celom svete a moderné protokoly, ktoré pracujú rýchlo, aby vám poskytli najlepší zážitok z internetu bez prerušení.

S NordVPN môžete surfovať po internete a môžete si byť istý, že vás pri tom nikto nesleduje. NordVPN vaše online aktivity nikde neukladá (a prešiel viacerými auditmi tretích strán, aby to dokázal).

NordVPN je dlhodobo najkvalitnejšou VPN službou na trhu a napriek tomu je stále cenovo dostupný pre každého. Pri dlhodobom predplatnom ho môžete získať iba za 2,99 € za mesiac používania.

Žiadne geografické reštrikcie a cenzúra

Pomocou siete VPN môžete bezpečne a súkromne streamovať svoje obľúbené filmy, televízne programy a športové podujatia bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Môžete si tak vychutnať zahraničné služby, ktoré sú obmedzené iba pre určitý geografický región.

Vychutnajte si zadarmo kvalitné americké alebo britské knižnice streamovacích služieb ako napríklad BBC iPlayer, Crackle, Zattoo, Amazon Freevee, Pluto TV a desiatky ďalších.

Kde môžem NordVPN používať?

Aplikáciu môžete nainštalovať takmer na všetkých dostupných zariadeniach a operačných systémoch – Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome, Firefox, Edge, Android TV. Pripojiť sa môžete až so šiestimi zariadeniami súčasne.

VPN 365 DNÍ V ROKU
Logo